Stardew Valley açılmıyor

Emir981

Femtopat
Daha fazla  
Steam'de Stardew Valley oynamak istiyordum. Oynaya tıklayınca 2 3 saniye sonra tekrar oyna yazısı geliyor. Başka oyunlarda böyle bir sıkıntım olmadı. Önbellekleri temizledim Steam silip yeniden yükledim. Sorun geçmedi ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi windows sürümünü kullanıyorsunuz

Steam'de Stardew Valley oynamak istiyordum. Oynaya tıklayınca 2 3 saniye sonra tekrar oyna yazısı geliyor. Başka oyunlarda böyle bir sıkıntım olmadı. Önbellekleri temizledim Steam silip yeniden yükledim. Sorun geçmedi ama.
Peki ya yönetici olarak açmayı denediniz mi

Dosyaları doğrulamayı dene. Her sorunda standart olarak önerilen çözüm yöntemi. Bugüne kadar bend hiçbir sorunu çözmedi ama sen yine de dene.

Windows 10, denedim yönetici olarak çalıştırmayı olmadı.
Hangi windows sürümünü kullanıyorsunuz

Peki ya yönetici olarak açmayı denediniz mi

Dosyaları doğrulamayı dene. Her sorunda standart olarak önerilen çözüm yöntemi. Bugüne kadar bend hiçbir sorunu çözmedi ama sen yine de dene.

Maalesef onu da denedim hocam anlamadım neden böyle yaptı artık diğer oyunlarda da aynısını yapıyor1, 2 tane hariç

Geri
Yukarı