Stardew Valley Büyücü ile tanışamıyorum

O zaman @Batwo arkadaşın dediği gibi yeni save açın.
Yeni sayılsa da bu hesapta da baya uğraştım, vakit verdim. Sıfırdan başlamak istemiyorum, yok mu bunun bir çaresi? Oyun dosyalarından falan belki?
Büyücü ile ilişki hilesi yapıp açmayı deneyeceğim.
Olmadı, büyücüyle tanışmadığım için ilişki arttıramıyorum...
Fazla yazıyorum ancak bu son olacak.

Stardew Valley Wiki Sayfasında "Halkevi" başlıklı konuda geçen bir kesit;

"Topluluk Merkezini açmak için, oyuncunun yağmur yağmadığı bir günde, Bahar 5'ten itibaren 08:00-13:00 saatleri arasında Otobüs Durağın'dan Pelikan Kasabası'na girmesi gerekir. Kasabaya başka bir yönden, başka bir zamanda veya yağmurlu bir günde girmek ara sahneyi tetiklemeyecektir."

Oyunu bildiğimden dolayı işleri hızlı hallettiğimden girmedi herhalde sinematik. Benim gibi takılan arkadaşlar böyle yapsın.

Son düzenleme:
O günü atlamışsınız demek ki hızlı şekilde yoksa bir sorun yok oyunda.

Bende büyücü ile tanışamıyorum ve halk evi açık değil 3.kez oynayışım 3ündede olmadı. Nedenini bilen varmı yada başka başına gelen?

Bende büyücü ile tanışamıyorum ve halk evi açık değil 3.kez oynayışım 3ündede olmadı. Nedenini bilen varmı yada başka başına gelen?
Yaptım, sakın sıfırlamayın. Belirli bir saat aralığında oradan geçmeniz lazım, biraz çiftlikte oyalanıp geçin oradan olacak. Saatini öğrenebilirsem yazarım.
Stardew Valley Wiki Sayfasında "Halkevi" başlıklı konuda geçen bir kesit;

"Topluluk Merkezini açmak için, oyuncunun yağmur yağmadığı bir günde, Bahar 5'ten itibaren 08:00-13:00 saatleri arasında Otobüs Durağın'dan Pelikan Kasabası'na girmesi gerekir. Kasabaya başka bir yönden, başka bir zamanda veya yağmurlu bir günde girmek ara sahneyi tetiklemeyecektir."

Oyunu bildiğimden dolayı işleri hızlı hallettiğimden girmedi herhalde sinematik. Benim gibi takılan arkadaşlar böyle yapsın.
Yazmışım zaten :D.

Başlangıçta kilitli oluyor kısa bir zaman sonra sinematik girip muhtar ile içeri giriyorduk, ama işte dediğim gibi bende sinematik girmedi. Bu yüzden büyücüden mektup da gelmedi, halkevi de açılmadı.
Peki Levis bizi çağırmıyomuydu halk evine, mektupla?
Yaptım, sakın sıfırlamayın. Belirli bir saat aralığında oradan geçmeniz lazım, biraz çiftlikte oyalanıp geçin oradan olacak. Saatini öğrenebilirsem yazarım.

Yazmışım zaten :D.

Neyse hallettim çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı