Stardew Valley için tavsiyeler

Stardew Valley aldım ve daha yeniyim. YT'de de video izledim ama bayağı bir şey yine anlamadım. Buraya detaylıca rehber yazabilecek biri var mı? Mevsimlerde neler yapılmalı, tarımcılık, hayvancılık, maden ve balıkta püf noktalar falan ne? Her şeyi anlatabilecek var mı acaba uzunca böyle? Şimdiden teşekkrüler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna ilk başladığın gün tohumları ek, sonra pierreden gidip tohum alıp tüm paranı harca. Shift Tab'daki rehberlerden en çok hangi mahsüller para veriyor bakabilirsin.

Stardew Valley aldım ve daha yeniyim. YT'de de video izledim ama bayağı bir şey yine anlamadım. Buraya detaylıca rehber yazabilecek biri var mı? Mevsimlerde neler yapılmalı, tarımcılık, hayvancılık, maden ve balıkta püf noktalar falan ne? Her şeyi anlatabilecek var mı acaba uzunca böyle? Şimdiden teşekkrüler.

Kafana göre oyna. Öneri aldığın zaman oyun çok daha hızlı bitiyor. Her şeyi sen keşfet.

Rahat oyna kasarsan kendini zevk alamazsın hem kasmalık bir oyunda değil yavaş yavaş kendin keşfede keşfede oyna.

Her şeye bakınca oyunun hiçbir zevki kalmıyor hocam. Geçen hafta arkadaşlarla oynadık. Oyunun başında en güçlü kılıcı bulup getirmiş. Her şeye baka baka oyundan aldığım keyfi sıfıra indirdiler. İki gün sonra bıraktım. Ekstra uğraşmamak için doğum günlerine ve hediyelere bakılabilir. Onun dışındaki şeylere bakmaya gerek yok.

Bugün gördüğüm Twitter flood:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Balık mecbur olmadıkça tutma. Çok enerji harcıyor ve öyle olunca tarlaya vakit kalmıyor. Haritanızı temizleyerek başlayın. Uzun sürecektir ama hem odun ihtiyacınızı karşılar hem de bir kısmını satıp paraya çevirirsiniz başlangıç sermayesi olur.

Geri
Yukarı