Çözüldü Stardew Valley nasıl UHD Graphics 630 ile açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

0Emre

Hectopat
Bilgisayarımda çift ekran kartı var. Birisi NVIDIA GeForce GTX 1650 diğeri ise Intel UHD Graphics 630. Stardew Valley oynamak istiyorum, oyunu açtığımda ise GTX 1650 ekran kartı ile açıldığını gördüm. Stardew Valley sistem gereksinimleri düşük olduğundan Intel ekran kartı ile oynamak istedim. NVIDIA denetim masasından ayarlamama rağmen GTX 1650 ile çalışmaya devam etti, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Screenshot_3.png

Çözüm
Bilgisayarımda çift ekran kartı var. Birisi NVIDIA GeForce GTX 1650 diğeri ise Intel UHD Graphics 630. stardew valley oynamak istiyorum, oyunu açtığımda ise GTX 1650 ekran kartı ile açıldığını gördüm. Stardew valley sistem gereksinimleri düşük olduğundan Intel ekran kartı ile oynamak istedim. NVIDIA denetim masasından ayarlamama rağmen GTX 1650 ile çalışmaya devam etti, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 849355

Oyuna sağ tıkla "run with Graphics processors'dan" entegreyi seç.
Bilgisayarımda çift ekran kartı var. Birisi NVIDIA GeForce GTX 1650 diğeri ise Intel UHD Graphics 630. stardew valley oynamak istiyorum, oyunu açtığımda ise GTX 1650 ekran kartı ile açıldığını gördüm. Stardew valley sistem gereksinimleri düşük olduğundan Intel ekran kartı ile oynamak istedim. NVIDIA denetim masasından ayarlamama rağmen GTX 1650 ile çalışmaya devam etti, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 849355

Oyuna sağ tıkla "run with Graphics processors'dan" entegreyi seç.

Çözüm

Geri
Yukarı