Çözüldü Stardew Valley .NET Framework hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Verilen linklerin hiçbirisi mi olmadı? Windows 7 kaynaklı bir hataya benziyor. Update'te güncelleme varsa yapın. Sisteminiz iyiyse Windows 10'a, Windows 10 için düşükse Windows 8.1'e geçin. Sorun .NET Framework yönetimiyle ilgili bir dosyadan kaynaklı gibi ve bu dosyayı internetten indirmeniz taraftarı değilim.
.NET Framework tek başına bir hata belirtmiyor. Hata ekranının görüntüsünü paylaşın. Sorun Windows 7 kaynaklı da olabilir. Bunu kurmayı deneyin.

Emin değilim ama olmazsa bunu da deneyebilirsiniz.

.NET Framework tek başına bir hata belirtmiyor. Hata ekranının görüntüsünü paylaşın. Sorun Windows 7 kaynaklı da olabilir. Bunu kurmayı deneyin.

Emin değilim ama olmazsa bunu da deneyebilirsiniz.
Hemen.

resim_2021-03-29_000219.png

Tamamdır. Bu lazım o zaman.

Ondan var zaten. Kurmayı denediğimde geri alınıyorda kalıp kurmuyor.

Deneyeceğim şimdi.
Olmuyor.

Verilen linklerin hiçbirisi mi olmadı? Windows 7 kaynaklı bir hataya benziyor. Update'te güncelleme varsa yapın. Sisteminiz iyiyse Windows 10'a, Windows 10 için düşükse Windows 8.1'e geçin. Sorun .NET Framework yönetimiyle ilgili bir dosyadan kaynaklı gibi ve bu dosyayı internetten indirmeniz taraftarı değilim.

Çözüm
Tamam. Zaten Win 8'e geçmeyi düşünüyordum. En kısa zamanda dikkate alacağım. Sizi de gecenin bu saatinde yordum. Kusura bakmayın.

Windows 8'e geçip sorunu çözdüm. Böyle sorun yaşayan arkadaşlar PC'si iyi ise Win 10'a, değilse 8'e geçsin.
Yardım eden herkese teşekkür ederim. İyi ki böyle bir forum var. Saygılar efendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı