Stardew Valley Sera nasıl açılır?

Noodleyiyenkel

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Stardew Valley de bahar mevsimi bitmeden nasıl sera açabilirim? Bundles yapıyorum ama açılmıyor. Bahar sebzeleri bundlesi açtım diğerlerini nasıl açacağım? Balkabağı, kavun, mısır istiyor ama satılmıyor.

Halk evi görevini yaptım açılmadı sadece yeni bundles açıldı. Her bundles başka bir nesnenin kilidini açıyor. Jojo market çok pahalı. Ben bahar bitmeden açmak istiyorum sera'yı bahar bitince oynayamıyoruz.
Serayı bahar bitince oynayamıyoruz diye bişey yok.
Serayı 4 mevsim kullanabilirsin.
Her mevsim o istediklerini ekip vericeksin.
Oyunu araştırmadan beğenmemek ne demek.

Serayı bahar bitince oynayamıyoruz diye bişey yok.
Serayı 4 mevsim kullanabilirsin.
Her mevsim o istediklerini ekip vericeksin.
Oyunu araştırmadan beğenmemek ne demek.
Sera değil Sera alamıyorum. Serasız ekin ekemem oyunda hiçbir şey yapamam. Ah sera alsam iyi olurdu Sera alınmıyor 35 bin joja mart istiyor o kadar para biriktiremedim. Halk evindeki görevlerde zor. Yaban havucu, patates, yeşil fasulye, karnabahar tamamladım geri yaz mevsimi kaldı ama yapamıyorum sera açılmıyor. Balkabağı ve mısır hiçbir yerde satılmıyor.

Konuyu biraz uyandıracağım galiba ama serayı halkevini yaparak açabilirsiniz hem de ücretsiz sadece ekin vereceksiniz ki şöyle bir olay var ilk senede halkevini yapmak büyük bir başarı size öyle söyleyeyim hemen oyunu bitiremezsiniz zaten biraz zorlanmanız lazım oyunun ortalama oynanış süresi zaten 150 saat.

Geri
Yukarı