Sürprizbozan Stardew Valley'de "başkanın şortu" görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Stardew Valley oyununu bilenleriniz vardır illaki, benim sormak istediğim şey ise "başkanın şortu" görevini tekrardan alabilme şansım var mı? Normalde şortu başkana vermeyecektim sadece şort envanterimdeyken başkanla konuştum ve otomatik olarak verdi. Bu görevi tekrardan alabilme şansım var mı herhangi bir şekilde?
(Şu an 2. yılın güzündeyim görevi daha önce tamamladım.)

Kayıtlı oyunda hali hazırda verdiyseniz o görev tekrardan gelmez yeni bir kayıt açmanız lazım diye biliyorum.

Stardew Valley oyununu bilenleriniz vardır illaki, benim sormak istediğim şey ise "başkanın şortu" görevini tekrardan alabilme şansım var mı? Normalde şortu başkana vermeyecektim sadece şort envanterimdeyken başkanla konuştum ve otomatik olarak verdi. Bu görevi tekrardan alabilme şansım var mı herhangi bir şekilde?
(Şu an 2. yılın güzündeyim görevi daha önce tamamladım.)
Eğer ki şortu verip o verdiğin gün gidip uyuduysan tekrardan alamazsın o görevi ama uyumadıysan çık gir yap oyuna.

Geri gelmiyor görevle şort. Ama oyunda uyumadıysan oyundan çıkınca güne baştan başlarsın. Uyuyup oyunu kaydettiysen yapacak bir şey yok ama. Belki hileyle tekrar alabilirsin.

Görevi tekrarlayamazsınız ama şortu item kodlarını kullanarak geri alabilirsiniz. Örnek olarak bir hayvan alıp hayvanın ismine [...]... Yerine o itemin kodunu yazarak itemi alabilirsiniz. Şanslı mor şort var o sanırım kodu 789 oyunda ban sebebi mi bilmiyorum ama Single da birkaç kere kullandım bir sıkıntısı olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı