Stardew Valley'de FPS düşmesi

Leviodas

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba öncelikle umarım iyisinizdir. 2 gün önce Stardew Valley'e başladım ilk başlarda oyunda bir kasma yoktu fakat dün akşam ve şimdi oyuna girdiğimde etrafta yürürken bir FPS düşmesi sorunu yaşıyorum. Çözüm için yardımcı olabilecek birileri var mı acaba?

Kullandığınız bilgisayarın sistemini bilmiyorum ancak, Stardew Valley pek sistem isteyen bir oyun değil, normal şartlarda kasması çok zor diye biliyorum. FPS düşüşüne sebep olabilecekte çok fazla olasılık bulunuyor, o yüzden uzaktan tahmine dayalı yardımların pek işe yarayacağını sanmıyorum.

Kullandığınız bilgisayarın sistemini bilmiyorum ancak, Stardew Valley pek sistem isteyen bir oyun değil, normal şartlarda kasması çok zor diye biliyorum. FPS düşüşüne sebep olabilecekte çok fazla olasılık bulunuyor, o yüzden uzaktan tahmine dayalı yardımların pek işe yarayacağını sanmıyorum.

Laptoptan oynuyorum 6 yıllık bir laptop oyunda ilk başta kasmıyordu fakat kümesi inşa ettirdikten sonra (tam emin değilim) kasmaya başladı çok rahat oynarken bir anda 5FPS + drop girmeye başladı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı