Starfield oynanış videosu paylaşıldı

Nurullahkzlkya

Decipat
Daha fazla  
Starfield gameplay videosu paylaşıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Star Wars çakmasına benzettim hocam nedense ben çok beğenmedim oyunu bilmiyorum ilgimi çekmediğinden de olabilir bilemiyorum, uzay atmosferli olarak Star Wars severim fakat böyle oyunları çok sevmiyorum nedense.

Star Wars çakmasına benzettim hocam nedense ben çok beğenmedim oyunu bilmiyorum ilgimi çekmediğinden de olabilir bilemiyorum, uzay atmosferli olarak Star Wars severim fakat böyle oyunları çok sevmiyorum nedense.
Bende genel olarak uzay temalı oyun sevmem ama oyunu yapan firma Bethesda.
Kötü bir oyun sunacaklarını pek zannetmiyorum.
Edit:Star Wars Eclipse trailer.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bana güzel göründü ya. Uzay gemisi savaşları keyifli duruyor. Gemiye yapacağımız geliştirmeler umarım sadece görsel anlamda değildir. Manzaralar da fena durmuyor. Biraz Mass Effect'i andırdı. Sadece insan animasyonları biraz hantal ve ruhsuz duruyor. Genel olarak güzel bir oyun gibi.

Bunu zaten 5 ay önce Xbox&Bethesda showcase'de gösterdiler, yeni bir haber değil.

Bunu zaten 5 ay önce xbox&bethesda Showcase'de gösterdiler, yeni bir haber değil.

Bilgilendirme için sağ olun keşke detaylı araştırmayı yapıp konu açsaymışım.

Klasik Bethesda, yine vuruş hissi konusunda en ufak bir ilerleme yok. Dakika 2:50'de düşmanların üzerine bir şarjör mermi boşalttı ama bırakın rakiplerin tepki vermesini doğru düzgün kan bile fışkırmıyor. Üzerine tam hız koşmaya devam ediyor düşman şaka gibi arkadaş, sene olmuş 2023 yapmayın gözünüzü seveyim bu nasıl bir tembelliktir ya?!

Geri
Yukarı