Starfield vs Hogwarts Legacy

TheEgemen

Centipat
Daha fazla  
Hogwarts Legacy'e birkaç yerde Harry Potter fanı değilseniz almayın diyorlardı. Hangisini almam gerektiğine karar veremedim. Hangisinde daha uzun saatler geçirip daha çok keyif alabilirim?
Starfield 899 TL
Hogwarts Legacy 769 TL.
Ayrıca Starfield'ı modlayarak grafikleri, mekanikleri daha iyi hale getirebileceğimi görmüştüm. Hogwarts Legacy'de buna ihtiyaç var mı ya da mod desteği var mı?

Starfield'da çok daha uzun süre geçirirsiniz Hogwarts'a göre. Fakat bende katılıyorum Baldur's Gate 3 hem çok keyifli hem de aynı uzunlukta içerik barındırıyor.

Starfield'da çok daha uzun süre geçirirsiniz Hogwarts'a göre. Fakat bende katılıyorum Baldur's Gate 3 hem çok keyifli hem de aynı uzunlukta içerik barındırıyor.
Hocam Baldur's Gate 3 almaya karar verdim, Starfield ve Hogwarts Legacy arasından da bir oyun almak istiyorum. Hayatımda hiç Harry Potter izlememiş biri olarak Hogwarts Legacy teması bana uygun mu bilmiyorum. Starfield'ın teması bana daha uygun fakat ona da kötü diyorlar ne alacağımı bilemedim sizce ne almalıyım? Starfield'ın eksiklikleri modlarla giderilebilir mi sizce?

Hocam Baldur's Gate 3 almaya karar verdim, Starfield ve Hogwarts Legacy arasından da bir oyun almak istiyorum. Hayatımda hiç Harry Potter izlememiş biri olarak Hogwarts Legacy teması bana uygun mu bilmiyorum. Starfield'ın teması bana daha uygun fakat ona da kötü diyorlar ne alacağımı bilemedim sizce ne almalıyım? Starfield'ın eksiklikleri modlarla giderilebilir mi sizce?

Harry Potter hayranlığını bir kenara bırakın daha önce hiç izlemediğiniz için etraftaki çoğu olay size sıkıcı gelebilir.combat kısmı fena değil ama tek başına yeterli değil oyunu sevebilmeniz için. Starfield ise teknik açıdan sıkıntılı (modlarla halledilir) ve yine diğer Bethesda oyunları gibi oynanışıyla öne çıkmıyor. Sayısız yan görev bir sürü gezegen açık dünya yapabileceğiniz birçok şey var oyunda. İçerik anlamında doyurucu bayağı Starfield. Ben hala BG3 diyorum. Çünkü hem içerik anlamında Starfield kadar doyurucu hem rol yapma hem de sıra tabanlı strateji ve diğer unsurları çok iyi düzeyde. Ama illa ikisinden birini tercih etmek isterseniz Starfield.

Son düzenleme:
Harry Potter hayranlığını bir kenara bırakın daha önce hiç izlemediğiniz için etraftaki çoğu olay size sıkıcı gelebilir.combat kısmı fena değil ama tek başına yeterli değil oyunu sevebilmeniz için. Starfield ise teknik açıdan sıkıntılı (modlarla halledilir) ve yine diğer Bethesda oyunları gibi oynanışıyla öne çıkmıyor. Sayısız yan görev bir sürü gezegen açık dünya yapabileceğiniz birçok şey var oyunda. İçerik anlamında doyurucu bayağı Starfield. Ben hala BG3 diyorum. Çünkü hem içerik anlamında Starfield kadar doyurucu hem rol yapma hem de sıra tabanlı strateji ve diğer unsurları çok iyi düzeyde.

Harry Potter'i zamaninda gercekten seven biri olarak Hogwarts'da gezmek, supurgeyle ve hipogriflerle ucmak her ne kadar baslarda guzel gelse de oyun oynamaya asla degmeyecek bir oyun. Oyunun ana kotu karakteri cok zayif ve hikayesi rezalet. Iki oyun arasindan kesinlikle Starfield derdim ama hocamin dedigi gibi Baldur's Gate 3 bu iki oyundan da daha fazla oynamaya deger.

Harry Potter hayranlığını bir kenara bırakın daha önce hiç izlemediğiniz için etraftaki çoğu olay size sıkıcı gelebilir.combat kısmı fena değil ama tek başına yeterli değil oyunu sevebilmeniz için. Starfield ise teknik açıdan sıkıntılı (modlarla halledilir) ve yine diğer Bethesda oyunları gibi oynanışıyla öne çıkmıyor. Sayısız yan görev bir sürü gezegen açık dünya yapabileceğiniz birçok şey var oyunda. İçerik anlamında doyurucu bayağı Starfield. BG3'ün yanında Starfield tercih edilebilir bence.
Harry Potter'i zamaninda gercekten seven biri olarak Hogwarts'da gezmek, supurgeyle ve hipogriflerle ucmak her ne kadar baslarda guzel gelse de oyun oynamaya asla degmeyecek bir oyun. Oyunun ana kotu karakteri cok zayif ve hikayesi rezalet. Iki oyun arasindan kesinlikle Starfield derdim ama hocamin dedigi gibi Baldur's Gate 3 bu iki oyundan da daha fazla oynamaya deger.
BG3 ve Starfield almaya karar verdim görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı