State of Decay 2 Multiplayer eşya craft edilmiyor

KocBeyx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşımla birlikte oynuyoruz. Fakat kampa erzak getirdiğimde arkadaşımın üzerine gidiyor ben bir şey craftlayamıyorum eşya eksik diye. Bu durumu nasıl çözebiliriz?

Selam,

Aynı sorunu bende yaşıyorum arkadaşım erzak çantasını depoya atınca depoda attığı erzak ile ilgili olan malzemeler bende artıyor fakat onda artmıyor ayrıca benim karakolumdan herhangi bir karaktere geçemiyor onda farklı karakterler gözüküyor ve bu oyunu çok etikiliyor destek olabilir misiniz?

Soruna dair çözümler ararken bu cümleler dikkat çekti.

The ONLY thing you cannot do when playing in somebody else's game is interact with their facilities through the base tab. The tab just is not there.

Also, you are at the mercy of their base, as in if they do not have an infirmary, your people aren't going to passively heal. If they do not have a workshop, you cannot craft stuff or repair weapons. Your community may have all the bells and whistles, but it does not apply if you're in their game.

Soruna dair çözümler ararken bu cümleler dikkat çekti.

Başka birinin oyununda oynarken yapamayacağınız tek şey, temel sekme aracılığıyla onların tesisleriyle etkileşim kurmaktır. Sekme orada değil.

Ayrıca onların insafına kalmışsınız, sanki revirleri yokmuş gibi, halkınız pasif bir şekilde iyileşmeyecekmiş gibi. Eğer atölyeleri yoksa eşya üretemez veya silah tamir edemezsiniz. Topluluğunuz tüm özelliklere sahip olabilir, ancak onların oyunundaysanız bu geçerli değildir.

Anladığım kadarıyla oyunun kendi Online modu biraz garip misafir gibi katılıyorsunuz ama kendi ihtiyaçları için kendi bir lobi kurup karakterlerine bakması gerekiyor :(

Yeni konular

Geri
Yukarı