Station-Driver ne kadar güvenilir?

DJ Rush

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Turkey
Daha fazla  
Station-Driver sitesinde bulunan sürücülerden indirip güncelleme yaptım, baktım ki sürücü tarihi 1970 (Intel Chipset) yazıyor. Sonra şüphelendim bu site sürücülerinden. Tarih ve sürüm numaralarını düzenleyip millete güncel diye mi yutturmaya çalışıyorlar nedir anlamadım. Burada yayınlanan yeni sürüm sürücüler üreticinin kendi sitesinde bile yok.
Sizin fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Chipset sürücüsünden bahsediyorsunuz sanırım, o Intel'in hatası.
Intel'in kendi sitesinde paylaşılan sürücüde de aynı durum mevcut. Yani Station Driver ile ilgili bir şey değil.

Merhaba. ayrı bir başlık açmamak için buradan yazmayı uygun gördüm.

ASUS TUF B450-PRO GAMING anakarta sahibim. Asus'un sitesindeki ses sürücülerini yüklediğimde ekolayzır yüklenmiyor. Doğrusu bu sürücülerin içinde ekolayzır yok.

İnternette araştırma yaparken başlıktaki siteyi buldum. Şurada Realtek'in son sürücüsü mevcut. Bunu indirip kurunca ekolayzır kuruluyor ama güvenilir olup olmadığını bilmediğim için sistem geri yüklemeyi kullanarak bilgisayarı eski haline getirdim.

Sorum aynı: Station driver güvenilir mi? Sürücüyü kurmamda bir sakınca var mı? Yoksa kurmak istiyorum, çünkü özellikle spotify gibi uygulamaları kullanırken ekolayzır ihtiyacı duyuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı