Steam 0 bytes sorunu

Xipnixx

Hectopat
Öncelikle selamlar, bu 0 bytes hatası 2 haftadır başıma gelen bir durum. Ark adlı oyunu aldıktan sonra başıma geldi. Dead by Daylight'ta da oluyor, şu an Dead by Daylight'a gelen 1.6 GB'lik güncelleme 5 saniyeliğine de olsa download hızı 3 MB oluyor ama sonra 0 bytes oluyor. Bunun bir çözümü yok mudur? İndirme bölgemi değiştirdim indirme önbelleğini temizledim hiçbiri işe yaramadı. Rainbow Six Siege'ye gelen 68.5 GB'lik güncellemeyi sorunsuz yapabiliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    71,8 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni sorun ile Final Fantasy 15 indirirken karsilastim. Yazdiginiz yontemleri ben de denedim. Ise yaramamisti. Oyunu silip tekrar ayni yere indirmeyi denedim gene olmadi. En son oyunu silip komple baska diske kurunca duzeldi.
  • Oyunu yedekleyip Steam'i silip yeniden kurunca da olmadi.

Arkadaşlar acil bir konuda yardımınız lazım ben steami silecektim oyun dosyalarını masaüstüne attım sonra bilgisayar buga girdi yeniden başlattım sonra uğraşamam dedim silip yüklemekle masaüstüne attığım dosyaları tekrar steame yükledim bütün dosyalar atıldı ama oyun dosyalarım yok oyunlarımın silinmiş olduğunuda düşünmüyorum çünkü pc de yer açılmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı