Steam 2,1 saat oynama süresi olan oyunu iade alır mı?

Alıcaklarını sanmıyorum. Ama tecrübem olmadığı için bir şey diyemiyorum. Normalde 2 saatten fazla oynanmış veya alınmasından 14 gün geçtiyse iade alınmaması lazım. Diğer arkadaşların dediğin garip geldi. İade yaparlarsa da ertesi gün aynı saatte hesabınıza gelicek para.

Arkadaşlar 3 oyunu da aldılar 29 Liram beklemede şuan geldiği gibi Forza alacağım. 24 saat içinde erişilebilir diyo ama doğru mu? Yoksa 2-3 günü bulur mu?

Arkadaşlar 3 oyunu da aldılar 29 Liram beklemede şuan geldiği gibi Forza alacağım. 24 saat içinde erişilebilir diyo ama doğru mu? Yoksa 2-3 günü bulur mu?
Steam bakiyesi ile aldıysanız gelir. Ama kart ise 2-3 sürebilir (bazen daha fazla)

120 dakikanın altında kaldığında çok yüksek bir ihtimalle kabul görüyor. Bu şekilde Steam üzerinden oyun alıp kart düşürüp kartları satıp oyunu iade ettim. 7 gün dediğine kesinlikle bakma iki gün civarı sürüyor, iade onaylandığından 24 saat sonra hesabına aktarılıyor.

2.8 Saat ile iade talebim gerçekleşmişti. Şansınızı deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…