Steam Steam 2 saat oynanan oyunu iade alır mı?

561455

Centipat
Hogwarts Legacy'i aldım ve toplam 90 dakika oynadım fakat bunu 2 saat olarak gösteriyor, iade işlemim başarılı olur mu?

Şansınızı deneyebilirsiniz, 2 saati geçse de iade kabul ettikleri oluyor.

2 haftayı geçmediyse ve 2 saatten fazla oynamadıysanız(Steam profilinde 2 saat yazması önemli değil dakikayı saate yuvarlayıp yazıyor) her şekilde iade olur. 2 saati biraz geçse bile bazen edebiliyorlar.

Hogwarts Legacy'i aldım ve toplam 90 dakika oynadım fakat bunu 2 saat olarak gösteriyor, iade işlemim başarılı olur mu?

Bugün iade ettim kabul edildi paramı bekliyorum.
Arkadaşımın da iade hakkı kabul edildi sizin de edilir.

2 haftayı geçmediyse ve 2 saatten fazla oynamadıysanız(Steam profilinde 2 saat yazması önemli değil dakikayı saate yuvarlayıp yazıyor) her şekilde iade olur. 2 saati biraz geçse bile bazen edebiliyorlar.
Umarım edilir hocam. Oyunda çok ciddi optimizasyon sorunları var. Ara sahnelerde kasmasını es geçtim ama oyundan da 1 kez atınca yeter dedim. Gelen 700 Lirayıda Fifaya yatıracağım

Bugün iade ettim kabul edildi paramı bekliyorum.
Arkadaşımın da iade hakkı kabul edildi sizin de edilir.
Ne kadar süre sonra cevap geldi?

Umarım edilir hocam. Oyunda çok ciddi optimizasyon sorunları var. Ara sahnelerde kasmasını es geçtim ama oyundan da 1 kez atınca yeter dedim. Gelen 700 Lirayıda Fifaya yatıracağım
Hocam optimizasyon için iade edecekseniz etmemenizi öneririm. Bu günümüzde çıkan oyunların genel sorunu. Zamanla güncellemelerle düzeltilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…