Steam 2 TL kâr ettirecek oyun önerisi

Bundan bir arkadaşım kar etmişti deneyebilirsin ama fiyatı artmış galiba.

Arkadaş oyunu alıp oyundan düşen kartları satıp kâr etmek istiyor. 2TL oyuna verdiyse kartları satıp 3TL alacak 1TL kar edecek de bu ekonomide 1TL için uğraşılır mı bende bunu anlamadım 😄

Steam'de koleksiyon kartlarıyla kâr etmek çok zor bir hâle geldi. Yeni taban fiyat uygulaması çok ucuz oyunlarının satışlarını engelledi. Bu kârı elde etmek isteminizin sebebi nedir ve tam olarak neden bahsediyorsunuz

Steam'de koleksiyon kartlarıyla kâr etmek çok zor bir hâle geldi. Yeni taban fiyat uygulaması çok ucuz oyunlarının satışlarını engelledi. Bu kârı elde etmek isteminizin sebebi nedir ve tam
the forest alcam 2 tl eksik 30 tl bakiye ile bi oyun alıp ondan kastığım kartları satıp 2 tl kar edebilceğim bi oyun lazım

Arkadaş oyunu alıp oyundan düşen kartları satıp kâr etmek istiyor. 2TL oyuna verdiyse kartları satıp 3TL alacak 1TL kar edecek de bu ekonomide 1TL için uğraşılır mı bende bunu anlamadım 😄
forest alcam 2 tl eksik

Steam'de koleksiyon kartlarıyla kâr etmek çok zor bir hâle geldi. Yeni taban fiyat uygulaması çok ucuz oyunlarının satışlarını engelledi. Bu kârı elde etmek isteminizin sebebi nedir ve tam olarak neden bahsediyorsunuz?

The Forest alacağım 2 TL eksik. Ondan kart satarak kar edebileceğim bir oyun arıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı