Steam 20 TL'lik cüzdan kodu iade

Arkadaşlar Witcher 3'ü almak için çok uğraştım, ByNoGame'den 20 TL'lik almaya çalıştım ve benden sadece kredi kartı türünü ve telefon numaramı istedi. Girdim kod geldi onu da girdim fakat hiçbir TL cüzdan kodu gelmedi daha sonrasında Steam'den almayı denedim. 20 TL'lik bir kod sonra bir mail geldi doğrulanıyor diye aradan 10 dakika geçtikten sonra reddedildi dedi sonra bir daha denedim. Steam satın alma geçmişime geldiğimde beklemede diyor ve mailime doğrulanıyor diye mesaj geldi ve ben bütün bunları yaparken ve yaptıktan sonra kartımda kaç TL olduğunu bilmiyorum ama 100'den fazla olduğunu biliyorum. Bütün bu yaptıklarım olmadı ve Steam hesabıma para gelmedi para çektiler mi kartımdan bilmiyorum da çok karışık bir durum ve bunu yazarken mailime bir şey geldi reddedildi diye neden reddediliyor bilmiyorum. Witcher'ın indirimi bitecek yardım edin Game sultan ByNoGame'de denedim olmadı da bim çağdaş da falan yok mu Steam cüzdan kodu?

Opera Anlık Görüntü_2020-07-07_231520_mail.google.com.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce hangi bankayı kullanıyor isen onun mobil uygulamasını indir. Daha sonrasında oradan işlemleri tamamlayıp kart geçmişine bak. Benim tahminimce, kartının E-Ticaret'e açık olmamasından dolayı alışveriş yapamıyor olman. Eğer mobil uygulamaya giremiyor isen bankanın numarası ile arayıp açtırabilir ve kontrol edebilirsin. Not: Zaten attığın görselde ödeme bankanız tarafından reddedilmiş, bu yüzden E-Ticaret'e kapalı olduğu aşikar.

İlk önce hangi bankayı kullanıyor isen onun mobil uygulamasını indir. Daha sonrasında oradan işlemleri tamamlayıp kart geçmişine bak. Benim tahminimce, kartının E-ticaret'e açık olmamasından dolayı alışveriş yapamıyor olman. Eğer mobil uygulamaya giremiyor isen bankanın numarası ile arayıp açtırabilir ve kontrol edebilirsin.
Ödemenin reddedilmesi bence de kartın alışveriş iziniyle alakalıdır. ByNoGame haricinde Durmaplay üzerinden almanı öneririm.

Kartın internet alışverişine kapalı sanıyorum.
Ödemenin reddedilmesi bence de kartın alışveriş iziniyle alakalıdır. ByNoGame haricinde Durmaplay üzerinden almanı öneririm.
Neden durmaplay? Bir artısı yok oradan alınca. Düz reklam yapıyorsunuz.

Neden durmaplay? Bir artısı yok oradan alınca. Düz reklam yapıyorsunuz.
En çok kullandığım ve sorun yaşamadığım site olduğu için olmasın? Herkes kendi kullandığı siteyi veya ürünü önerir değil mi? Ayrıca GameSatış deseydim 0.10 bonus verseydi daha mı avantajlı olacaktı? 😄

Geri
Yukarı