Steam 2020 Sonbahar indirimleri

Bu kışın da aynı olacak mı demek, yoksa çöp indirimlerden sonra güzel bi indirim olur mu demek ?
Aynı olur bence.
İndirimler genelde değişmiyor. TL'ye bakınca şu fiyatlara bile şükretmek lazım. İndirimleri beğenmemek "ayranın yok içmeye..." hesabına dönüyor.
Örnek verdiğin cümleyle anlatmaya çalıştığın olayın asla alakası yok. Ayranın yok içmeye lafı ne alaka buraya Türkçe öğretmenine selam :). Ayrıca beni anlayan anladı eğer haftalık indirimde istediğin oyun indirime girdiyse al. Yaz veya kış indirimi beklemenin anlamı yok aynı yüzdeyle indirime giriyor çünkü. Konuyu o kadar saçma yerlere çekmişsiniz ki.

Aynı olur bence.

Örnek verdiğin cümleyle anlatmaya çalıştığın olayın asla alakası yok. Ayranın yok içmeye lafı ne alaka buraya Türkçe öğretmenine selam :). Ayrıca beni anlayan anladı eğer haftalık indirimde istediğin oyun indirime girdiyse al. Yaz veya kış indirimi beklemenin anlamı yok aynı yüzdeyle indirime giriyor çünkü. Konuyu o kadar saçma yerlere çekmişsiniz ki.
Şu alaka; Türk Lirası'nın değeri yerlerde sürünüyor, sen indirim beğenmiyorsun.

Hala bir alaka bulamadım. Demek istediğini anladım ama o lafla hiç bağlantısı yok. İndirim beğenip beğenmemek benim tercihim kardeşim sana ne oluyor anlamadım? Var mı seni ilgilendiren bir durum?
Ben senin mesajını alıntı yapmadım, ilk sen benim mesajımı alıntı yaptığına göre seni ilgilendiren durum nedir ve niye sinirlendin? Ayrıca kardeşim derken, kaç yaşındasın ve benimle ne samimiyetin var da bana kardeşim diyorsun?

Ben senin mesajını alıntı yapmadım, ilk sen benim mesajımı alıntı yaptığına göre seni ilgilendiren durum nedir? Kardeşim derken, kaç yaşındasın ve benimle ne samimiyetin var da bana kardeşim diyorsun?
Mesaja alıntı yapmadın cümlelerimi kendi mesajında kullandın alıntı yapılmasına çokta gerek yokmuş demek ki? Diyecek laf bulamayınca saçma yerlerden ilerlemeye çalışmışsın adabınla sus konuyu kapat. O cümlede kardeşim lafını bir samimiyet göstergesi olarak kullanmadığım belli. Diğer arkadaşlar hocam diye hitap ediyor aynı değerlendirebilirsin. Değerlendirme ve analiz etme yeteneğin yoksa bu cümlelerimi tekrar oku. :)

Mesaja alıntı yapmadın cümlelerimi kendi mesajında kullandın alıntı yapılmasına çokta gerek yokmuş demek ki? Diyecek laf bulamayınca saçma yerlerden ilerlemeye çalışmışsın adabınla sus konuyu kapat. O cümlede kardeşim lafını bir samimiyet göstergesi olarak kullanmadığım belli. Diğer arkadaşlar hocam diye hitap ediyor aynı değerlendirebilirsin. Değerlendirme ve analiz etme yeteneğin yoksa bu cümlelerimi tekrar oku. :)
Diyecek laf bulamayınca saçma sapan yerlerden Türkçe öğretmenine kadar lafı getiren sensin. Adabı senden öğreneceksek vah halimize. Bir de haddini bilsen iyi edersin, sen kimsin de "sus konuyu kapat" gibi emir cümleleri kuruyorsun? Gerçek hayatta yüz yüze söyleyemeyeceğiniz sözleri klavye karşısında bu kadar kolay kullanmayın.

Geri
Yukarı