Steam 2024 indirim ve festival tarihleri!

Next fest bir indirim dönemi değil. Demo oyun tanıtım etkinliğidir. Yanlış bilgi vermeyin lütfen.
Aslında bakarsak; ilkbahar, sonbahar ve kış dışında hepsi etkinlik. Fakat bu etkinlikler yinede çoğu oyunun indirime girmesini engellemiyor. Arkadaşta “en iyi indirimler bunlardan hangisinde oluyor?” Diye sormuş ve ‘Next Fest’ etkinliğinde diğer etkinliklere göre daha çok indirime giren oyun oluyor.

Son düzenleme:
Aslında bakarsak; ilkbahar, sonbahar ve kış dışında hepsi etkinlik. Fakat bu etkinlikler yine de çoğu oyunun indirime girmesini engellemiyor. Arkadaşta “en iyi indirimler bunlardan hangisinde oluyor?” diye sormuş ve ‘next fest' etkinliğinde diğer etkinliklere göre daha çok indirime giren oyun oluyor.

İlkbahar, kış, yaz, Cadılar Bayramı bunlar indirim dönemi etkinliğidir.
Next fest demo etkinliğidir. Bu etkinlik döneminde oyunlar indirime bu etkinlik adıyla girmez. Cidden bilip bilmeden konuşuyorsunuz.

İlkbahar, kış, yaz, Cadılar Bayramı bunlar indirim dönemi etkinliğidir.
Next fest demo etkinliğidir. Bu etkinlik döneminde oyunlar indirime bu etkinlik adıyla girmez. Cidden bilip bilmeden konuşuyorsunuz.
Arkadaş bunu sormamış. ‘Next Fest’ etkinliğinde diğer etkinliklere kıyasla daha çok oyun indirime giriyor (Özel teklif indirimleri dahil). Bu arada ben ‘Next Fest’ adıyla indirime girdiğini iddia etmedim (önceki yazımdan dolayı öyle anlaşılmıştır belki çok saçma yazmışım). Neyse, önceki yazımıda kötü yazdığım içinde özür dilerim. Sizin, bir bilgi vermediğim halde bana “Yanlış bilgi vermeyin lütfen.” dediğiniz içinde teşekkürler. :D
Hatam varsa da -ki size göre var- özür dilerim. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı