Steam 25TL Oyun Tavsiyesi

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yarın 25TL cüzdan kodu alacağım Migros'tan. Buna göre oyun önerirseniz sevinirim. Bir veya birkaç oyun olabilir toplam 25TL olarak. Insurgency düşünüyorum 2.70TL fiyatı var.

Sistem:

A8 7104 APU
Dahili R5 GPU
4GB DDR3 RAM

Elimde olan oyunlar:

Bureau: XCOM Declassified
Company Of Heroes 2
CS:GO
ETS 2
Homefront
Layers of Fear
Lost With Dinasaurs
MB Warband
Outlast
Payday 2
The Red Solstice
Streetball VR
Yargis-Space Melee

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarınla golf oynamayı seviyorsan Golf It alabilirsin. Bir de Tower Unite var ve onda sadece golf yok. Bir ton oyun modu var ama en çok golf hoşuma gitti. İki oyunun da grafikleri tatlı.

Eğer 10 TL daha ekleyebilirsen 105 TL'den düşmüş The Crew öneririm.

Teşekkür ederim arkadaşlar:) Ben daha çok hikaye bazlı oyun bakıyorum ya da FPS :) Söylemeyi unutmuşum özür dilerim:)

Teşekkür ederim arkadaşlar:) Ben daha çok hikaye bazlı oyun bakıyorum ya da FPS :) Söylemeyi unutmuşum özür dilerim:)
O zaman indirimlerden The Witcher 3 alabilirsin. 29 lira oluyor. Onun dışındas 2 ve 1'e de bakabilirsin. Bonus olarak The Forest var. Bir hikayesi var fakat Witcher serisi gibi değil.

O zaman indirimlerden The Witcher 3 alabilirsin. 29 lira oluyor. Onun dışındas 2 ve 1'e de bakabilirsin. Bonus olarak The Forest var. Bir hikayesi var fakat Witcher serisi gibi değil.

Sistemimin rahatça 40-50 FPS verebileceği ve boyutu fazla olmayan (10GB) arıyorum :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı