Steam 3TL nasıl kazanılır?

1, 49 TL'den 7 TL yapmıştım şimdi 7 TL'yi katlıyorum. Liste bırakıyorum;

NukGames Pack (Oyun paketi olduğu için içindeki farklı oyunlarla kar etmemeniz mümkün değil),

Furry Love (İndirimde Kâr ettiğim oyunlardan biri),

Zup serisi,

Seen,

RUSSIA BATTLEGROUNDS,

Once in Yaissor.
Zup pyunu alın Idle Master ile Fast Mode'de 2 saati geçirmeden toplayın kartları satışa koyun aldığınız oyunları da iade edin hiç para harcamadan kazanç elde edersiniz.

Ben bu şekilde 2.10₺ olan bakiyemi 30₺'ye çıkardım 1 gram para yatırmadan ancak 1 kerelik oldu tüm oyunlarımın kart hakkı bitti.

Hocam 2 saat altında kart düşüyor mu? Tüm Zup serisini alıp Fast modda yaptım 3 saate yakın sürede düştü. Benim şansım mı yok?:)

Son düzenleme:
Hocam 2 saat altında kart düşüyor mu? Tüm Zup serisini alıp Fast modda yaptım 3 saate yakın sürede düştü. Benim şansım mı yok?:)

Açıkçası evet benim en fazla oynanmış olan Zup serim 95dk oldu ve ondan da kart düşmedi son aldığım 2 oyunda ve beni zarara soktu diyebilirim.

7 tane Zup oyunumdan 2 saatin altında kart düşürdüm ve 2 serinin son 2 kartı düşmedi onlarla da uğraşmak istemediğimden dolayı direk iade istedim.

Fast mode demişim hepsini ayrı ayrı çalıştırdım ben kafam karıştı 15dk ara ile oyun değişiyor. İsterseniz kendini görünmeze alarak 10 saniye ara ile oyunları değiştirerek de düşürebilirsiniz.

Ama çok güzel katladım parayı. 10₺ Steam hesabımı dünlemek için verdim pp ile birlikte, 40₺'de Rust için verdim. 20₺'yi hopinin kampanyası ile almıştım 30₺ emek vere vere kastım. :D

Geri
Yukarı