Çözüldü Steam açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exocha

Femtopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce bilgisayarımı taşırken yere biraz sert bir şekilde düşürdüm. Bu olaydan sonra Steam'e girip kütüphaneye tıkladığımda yanıt vermiyor ekranıyla karşılaşıyordum ve hiçbir şekilde Görev Yöneticisi'nden kapanmıyordu. Ayrıca bilgisayarı kapatmaya çalıştığımda kapanmıyor güç tuşuna uzunca basarak kapatıyordum. Bilgisayara format attım ve hala aynı şeyle karşılaşıyorum acaba HDD'ye mi bir zarar geldi bilmiyorum. Formattan sonra hala bu şekilde donuyor ve kapanmıyor.

Dosya Ekleri

• steam.PNG
    steam.PNG
    14,4 KB · Görüntüleme: 17
Çözüm
Çok bilmiyorum ama RAM'in hasar görmüş olabilir mi? Ya da HDD veya SSD kullanıyorsan kablosunu çıkarıp takabilir misin? Belki temassızlık yapıyordur.
Çok bilmiyorum ama RAM'in hasar görmüş olabilir mi? Ya da HDD veya SSD kullanıyorsan kablosunu çıkarıp takabilir misin? Belki temassızlık yapıyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Kasayı açtım ve HDD'nin kablosu biraz çıkmıştı taktım Steam'i kurabildim şu anlık bir sorun yok. Ama Steam'in yanıt vermemesinin HDD kablosuyla alakalı olabileceği en son aklıma gelirdi teşekkürler.

Kasayı açtım ve HDD'nin kablosu biraz çıkmıştı taktım Steam'i kurabildim şu anlık bir sorun yok. Ama Steam'in yanıt vermemesinin HDD kablosuyla alakalı olabileceği en son aklıma gelirdi teşekkürler.

Sorunun çözüldüyse mutlu oldum çözüm olarak işaretler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı