"Steam ağına bağlanılamıyor." hatası

muminozturkk

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım açıldığında Steam de otomatik olarak açılıyor. Bir haftaya yakındır neredeyse her gün bu hatayı alıyorum. Canıma tak etti ve Steam'i silip yeniden yükledim. Silinen ve halihazırda oynadığım oyunları da yükledim. Ancak bilgisayarı kapatıp ertesi gün açtığımda yine bu hatayı aldım. "çevrimdışı modda başlat" diyerek giriş yapmak mümkün olabilir ancak ben kalıcı olarak bir çözüm arıyorum. Bu hatayı artık almak istemiyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-24_130828772.png
    resim_2023-03-24_130828772.png
    14,5 KB · Görüntüleme: 44
Bilgisayarım açıldığında Steam de otomatik olarak açılıyor. Bir haftaya yakındır neredeyse her gün bu hatayı alıyorum. Canıma tak etti ve Steam'i silip yeniden yükledim. Silinen ve halihazırda oynadığım oyunları da yükledim. Ancak bilgisayarı kapatıp ertesi gün açtığımda yine bu hatayı aldım. "çevrimdışı modda başlat" diyerek giriş yapmak mümkün olabilir ancak ben kalıcı olarak bir çözüm arıyorum. Bu hatayı artık almak istemiyorum.

İnternet sağlayıcınız ile iletişime geçin herhangi bir kısıtlama vb şey varsa Steam'i engeller

Benim satın alıp da hala indirmediğim oyunlar var ama :) 3-5 gün daha sürebilir bu yoğunluk. İndirim dönemlerinde bende de bağlantı sorunları olabiliyor 👍

Geri
Yukarı