Steam aile paylaşımı nasıl yapılır?

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar Steam aile paylaşımı yapmak istiyorum. Kuzenimle oyunlarımızı birbirimize paylaşmak istiyoruz. Ancak birkaç soru var kafamda...
1. Paylaşım yaptığımızda 2 mizde aynı anda farklı oyunlar oynayabiliyor muyuz?
2. Hesabımızda ki oyunlar da sorunlar vs olabilir mi?
3. Paylaşım yaptık oyunları oynuyoruz Steam'de aktifiz yani sorun olmaz değil mi? Yani offline modda oynamamız falan gerekmez

Son olarak bu aile paylaşımı nasıl yapılıyor biz denedik yaptık sanırım onun oyunlarının hepsi bende de var ama kendi oyunlarımla beraber karıştılar bayağı... Eksik var mı? Veya ileride sorun olabilir mi bilmiyorum düzgün bilgi verebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Oynayamazsın.
2. Olmaz
3- İkiniz aynı anda oynayamazsınız.
Aile paylaşımı yapıldığında offline olamıyorsun, bu yüzden dolayı aynı anda oynayamazsınız.

Arkadaşlar Steam aile paylaşımı yapmak istiyorum. Kuzenimle oyunlarımızı birbirimize paylaşmak istiyoruz. Ancak birkaç soru var kafamda...
1. Paylaşım yaptığımızda 2 mizde aynı anda farklı oyunlar oynayabiliyor muyuz?
2. Hesabımızda ki oyunlar da sorunlar vs olabilir mi?
3. Paylaşım yaptık oyunları oynuyoruz Steam'de aktifiz yani sorun olmaz değil mi? Yani offline modda oynamamız falan gerekmez

Son olarak bu aile paylaşımı nasıl yapılıyor biz denedik yaptık sanırım onun oyunlarının hepsi bende de var ama kendi oyunlarımla beraber karıştılar bayağı... Eksik var mı? Veya ileride sorun olabilir mi bilmiyorum düzgün bilgi verebilecek var mı?
Arkadaşının paylaştığı oyunu aynı anda oynayamazsınız.

Kuzeninin giriş yaptığı hesaptan Ayarlar > Aile kısmından "Bu bilgisayara kütüphane paylaşımı için yetki ver" kutucuğunu işaretle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı