Steam aile paylaşımında aynı anda farklı bilgisayarlardan 2 oyun oynanabilir mi?

VloggerEmir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle biz Microsoft Flight Simulator oyununu alacağız ama iki oyun almak yerine sıra sıra oynarız diye düşünüyoruz. Sadece tek bir oyun olacak oda bu oyun birbirimizin kütüphanesine karışmıyacaz buna rağmen mesela benim kütüphanemde FIFA varken ve onu oynuyorken, abim de kendi kütüphanesindeki ETS 2'yi oynayabilir mi? Yani kendi kütüphanemezdeki oyunları oynasak oynayabilir miyiz?

Benim bildiğim bir kullanıcı bir oyunu açtığı al diğer kullanıcı otomatik olrak düşüyor. Sanırım önceliği esas kütüphane sahibine veriyor. Başıma geldi kardeşim başka oyun ve ben başka oyun oynarken. Ama 2 sene önce kadardı. Şimdi durum farklı olabilir.

Benim bildiğim bir kullanıcı bir oyunu açtığı al diğer kullanıcı otomatik olrak düşüyor. Sanırım önceliği esas kütüphane sahibine veriyor. Başıma geldi kardeşim başka oyun ve ben başka oyun oynarken. Ama 2 sene önce kadardı. Şimdi durum farklı olabilir.
Aslında tabii ama demek istediğim herkes kendi kütüphanesinde oynarken oluyor mu yani sadece tek oyun için aile paylaşımı yapacağız ve aynı oyuna 2 farklı kişinin giremediğini biliorum onadan yana sıkıntı yok sadece birbirimizin oyunlarına karışmayacağız.

Geri
Yukarı