Çözüldü Steam Ark oyununu görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Steam üzerinden Ark oyununa sahibim. Oyunun kurulu olduğu klasörün adı "Steam Library'di" ben klasörün ismini Ark Survival Evolved yaptım. hiçbir dosyaya elimi sürmedim. Şimdi Steam oyunu görmüyor. Dosyalar duruyor. Steam nasıl oyunu görür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yükle diyerek hocam bazen sıkıntı çıkabiliyor böyle.
Ne yazık ki olmadı. Dosyalar karıştı indirmeyi başlatıp dosyaları içine atacaktım ama tüm dosyalar silindi. Sonra Steam D diskini görmedi. Onunda çözümü Steam'i görev yöneticisinden kapatıp tekrar açmak. Sonuç olarak bu sorunun çözümü oyunu yeniden yüklemek... Oyun klasörünün ismini değiştirmek istediğiniz zaman klasörün adına ellemeyin. Yeni bir klasöt oluşturun ve oyunu Steam üzerinden taşıyın.
Steam üzerinden Ark oyununa sahibim. Oyunun kurulu olduğu klasörün adı "Steam library'di" ben klasörün ismini Ark Survival Evolved yaptım. Hiçbir dosyaya elimi sürmedim. Şimdi Steam oyunu görmüyor. Dosyalar duruyor. Steam nasıl oyunu görür?

Steam library yaparak o oyun dosyası değil Steam dosyasıdır.

Yükle diyerek hocam bazen sıkıntı çıkabiliyor böyle.
Ne yazık ki olmadı. Dosyalar karıştı indirmeyi başlatıp dosyaları içine atacaktım ama tüm dosyalar silindi. Sonra Steam D diskini görmedi. Onunda çözümü Steam'i görev yöneticisinden kapatıp tekrar açmak. Sonuç olarak bu sorunun çözümü oyunu yeniden yüklemek... Oyun klasörünün ismini değiştirmek istediğiniz zaman klasörün adına ellemeyin. Yeni bir klasöt oluşturun ve oyunu Steam üzerinden taşıyın.

Çözüm

Geri
Yukarı