Steam Assetto Corsa indirirken hız düşüyor

Daha fazla  
Merhaba, PC'ye sıfırdan Windows yükleyip bütün sürücüleri ve güncellemeleri kurdum ve Assetto Corsa yüklemeye başladım fakat 8-9mb/sden 200kb/s ye birden düşüyor birkaç dakika orada kalıyor 0mb/s oluyor ve tekrar 4-5mb/s sonradan 8-9mb/s oluyor. Rfactor 2 de yükledim onda hiçbir sıkıntı olmadı sadece Assetto Corsa da bu sıkıntı var sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sorunun Assetto Corsa ile alakalı olduğunu düşünmeyin. Genel olarak Steam'de oyun indirirken indirmenin başlarında, ortalarında veya sonlarında mutlaka düşüş oluyor. Nedenini ben de bilmiyorum ama oluyor. Steam ile alaklı olduğunu düşünüyorum.

Olası sorunlar şunlar olabilir:
1- Steam deposunda o oyuna anlık çok ilgi olabilir (ama sanmam)
2-modem ile alakalı mesela bende Wi-Fi üzerinden yüklemede belli bir süreden sonra kendini yeniden başlatıyor eternetle indiriyorum yüksek dosyaları.
3- internet sağlayıcının assetto korsanın olduğu depo ile arasındaki bağlantı ile alakalıdır.
Benim aklıma gelenler bunlar.

Bence sorunun Assetto Corsa ile alakalı olduğunu düşünmeyin. Genel olarak Steam'de oyun indirirken indirmenin başlarında, ortalarında veya sonlarında mutlaka düşüş oluyor. Nedenini ben de bilmiyorum ama oluyor. Steam ile alaklı olduğunu düşünüyorum.

Dün de yükledim hiç sorun çıkmadı Assetto Corsa ile. Sunucuyu değiştirdim yine aynı.

Olası sorunlar şunlar olabilir:
1- Steam deposunda o oyuna anlık çok ilgi olabilir (ama sanmam)
2-modem ile alakalı mesela bende Wi-Fi üzerinden yüklemede belli bir süreden sonra kendini yeniden başlatıyor eternetle indiriyorum yüksek dosyaları.
3- internet sağlayıcının assetto korsanın olduğu depo ile arasındaki bağlantı ile alakalıdır.
Benim aklıma gelenler bunlar.

Ethernet ile bağlı sadece 2 cihaz bağlı modeme PC ile telefonum.

Geri
Yukarı