Steam Backup Sorunu

McMurphy

Kilopat
Arkadaşlar Steam'de Flight Simulator X oyununu yedeklemeye çalışıyorum ama 15 gb oyunun sadece 900 mb'ı yedekleniyor.
Ne yapmam gerek?

Yedek aldığınız yerde yeterli boş alanın olmasına (30GB) dikkat etmişsinizdir elbette ancak harici bir diske kayıt yapıyorsanız bazı durumlarda sorun yaşanabiliyor. Tavsiyem, Steam Library klasörünün olduğu diske öncelikli olarak yedek almanız olacaktır. Eğer bunu denediğiniz halde sorun devam ediyorsa Steam Destek kısmı ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir soru da benden; Steam oyunumu başka bir bilgisayarımda oynamak istiyorum. Yeni bilgisayarıma kütüphanemdeki oyunu indirdim, önceki bilgisayarımda kalan "save" dosyaları da aynı şekilde beraberinde geliyor mu? (Bu bir "yedekle ve yükle" durumu değildir.)

Saygılarımla.

Yedek aldığınız yerde yeterli boş alanın olmasına (30GB) dikkat etmişsinizdir elbette ancak harici bir diske kayıt yapıyorsanız bazı durumlarda sorun yaşanabiliyor. Tavsiyem, Steam Library klasörünün olduğu diske öncelikli olarak yedek almanız olacaktır. Eğer bunu denediğiniz halde sorun devam ediyorsa Steam Destek kısmı ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir soru da benden; Steam oyunumu başka bir bilgisayarımda oynamak istiyorum. Yeni bilgisayarıma kütüphanemdeki oyunu indirdim, önceki bilgisayarımda kalan "save" dosyaları da aynı şekilde beraberinde geliyor mu? (Bu bir "yedekle ve yükle" durumu değildir.)

Saygılarımla.
Cevabınız için teşekkürler... Oyunu steamin içindeki Backup klasörüne yedekledim zaten...

Şöyle bir durum oldu: Oyunu diskten sil dediğimde diskte 1 gb'lık yer açıldı. Sonra yedeği geri yüklediğimde sorunsuz çalıştı. Steam'i tamamen kaldırıp kursam ne değişir merak ediyorum açıkcası. Tekrardan mı indirir yoksa hata mı verir?

Acaba sadece FSX oyununda mı bu problem var?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı