Steam bakiye nakite çevirme

westernforza

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar,
Steam hesabımda 1000+ TL nakit bulunmakta. Bunu en avantajlı şekilde nakite çevirmem mümkün mü?
Popüler skin alım-satım web siteleri %60 çıkan komisyonlar talep ediyorlar bu gerçekten can sıkıcı, değerli cevaplarınızı ya da önerilerinizi bekliyorum.

Forumda %20 indirimle oyun satanlar var, öyle yapabilirsin.Ya da skin sitelerinde çevireceksen %32 ucuza satsan, %5 de kazandığın paradan site kesse.Baya para gidiyor.

Oyunları ucuza satabilirsiniz veya skinleri. 10₺ değeri olan skini 7₺ nakite satmak gibi .

Arkadaşım skin alacaktı ben ona skin aldım o da parasını bana nakit verdi çevrende öyle birisi bulabilirsen yapabilirsin. Çok sıkıntı olmazsa hesabını da satabilirsin.

Hocam skin alıp satabilirsiniz.

Oyunları ucuza satmak isterim ya da skin alacak kişiler için steamden satın alınabilir tabi karşılıklı güven sağlanmalı

Oyunları ucuza satmak isterim ya da skin alacak kişiler için steamden satın alınabilir tabi karşılıklı güven sağlanmalı
Hocam merhaba hala bakiye duruyormu acaba steamdan oyun hediyesi karşılığı hesabınıza yollayabilirim parayı.

Benim 500 Euro değerinde kodum var daha doğrusu Almanya dan bir Arkadaşım bana direkt oyun kodunu gonderdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…