Steam bakıye nakite çevirme

JemVargasTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'de 103 lira cüzdan bakiyem var. Bunu %75'den satmak Istiyorum. Kullandigim laptop pek iyi olmadığı için ilgimi çeken oyunları oynayamiyorum o yüzden kullanmıyorum bakiyemi. İbana havale ya da Ufak çaplı oyunları oynayıp bitirmek için Xbox Game Pass almayı düşünüyordum 3 Aylık Game Pass kodu alana istediği oyunu almaya çalışırım. Xbox Live Gold 3 Aylık 75 lira olarak gözüküyor Xbox Game uygulamasında.

Pazardan CS:GO skin satın alıp ByNoGame üzerinden satışa koyup nakite çevirebilirsiniz.

İkinci el bölümünde 10TL'ye 1 aylık gamepass kodu satan birisi var hocam. Daha önce kod kullanılmış hesaplarda da geçerli. Kendim aldım. Boşuna 75TL vermeyin isterseniz.

İkinci el bölümünde 10TL'ye 1 aylık gamepass kodu satan birisi var hocam. Daha önce kod kullanılmış hesaplarda da geçerli. Kendim aldım. Boşuna 75TL vermeyin isterseniz.
Nerden satın alabilirim hocam
Pazardan CS:GO skin satın alıp ByNoGame üzerinden satışa koyup nakite çevirebilirsiniz.
Hocam uzun iş gibi geliyor bana zaten 100 lira bir şey yuksek Meblağ olsa düşünürdüm de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…