Steam bakiyesi ByNoGame'ye geçirilir mi?

Manksien

Decapat
Daha fazla  
CS:GO skinlerimi satarak 370 TL Steam bakiyesi kazandi. M bu paranin 212 TL'sini ByNoGame'e gecirerek Valorant skini almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den o fiyatlarda bir CS:GO skini alıp ByNoGame'de piyasanın biraz altına satmaktan başka bir yöntem yok. Bu da uzun bir süreç olacaktır. Ayrıca sanırım ByNoGame bir miktar komisyon kesiyor.

Steam'den o fiyatlarda bir CS:GO skini alıp ByNoGame'de satmaktan başka bir yöntem yok. Bu da uzun bir süreç olacaktır. Ayrıca sanırım ByNoGame bir miktar komisyon kesiyor.
%40 komisyon diye duydum bu da 210 tl icin 350 tl demek onun disinda baska yontem yok mu?

Bunu gormemistim, o zaman bugün 240 TL'lik bir skin aliyorum 1 hafta sonra da ByNoGame'e satarim.
Bize sat kısmından fiyat alabiliyorsanız başta öyle deneyin, uygun gelirse öyle yapın hiç uğraşmayın. Çünkü diğer türlü satılması uzun sürecektir.

Bize sat kısmından fiyat alabiliyorsanız başta öyle deneyin, uygun gelirse öyle yapın hiç uğraşmayın. Çünkü diğer türlü satılması uzun sürecektir.
Tamamdir birazdan fiyat alir ona gore hallederim cok tesekkurler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…