Steam bakiyesi nakde nasıl çevrilir?

EnesCn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktaki gibi Steam bakiyemi nakde çevirmek istiyorum. 1-2 gün içerisinde 200 TL bakiyem olacak. Forumda daha ucuza oyun hediye edip bakiye bozmayı gördüm fakat bunu güvenilir şekilde nerede yapabilirim? Veya forumda bunu yapmak serbest ise alıcı çıkar mı? ByNoGame tarzı bozdurmaya sıcak bakmıyorum item alırsam 7 gün trade banı olacak ve sitenin komisyonu fazla.

Merhaba, başlıktaki gibi Steam bakiyemi nakde çevirmek istiyorum. 1-2 gün içerisinde 200 TL bakiyem olacak. Forumda daha ucuza oyun hediye edip bakiye bozmayı gördüm fakat bunu güvenilir şekilde nerede yapabilirim? Veya forumda bunu yapmak serbest ise alıcı çıkar mı? ByNoGame tarzı bozdurmaya sıcak bakmıyorum item alırsam 7 gün trade banı olacak ve sitenin komisyonu fazla.

Burada 2. el ilanı aç.

Eskiden paypal ile bozdurulabiliyordu diye hatırlıyorum. Ancak ülkemizde artık kullanılmadığı için öyle bir seçeneğimiz yok maalesef. Tek seçenek yine bozdurmak gibi gözüküyor. Bende Kelebek bıçak satmıştım Bynogame üzerinden çok fazla komisyon ödemiştim nakit ihtiyacım olduğu için. Başka bir yol bulamamıştım.

Bendede 200tl var bunu nakite çevirmek istiyorum ama sıkıntı olur diye çekiniyorum. Adam parayı attıktan sonra bankaya itiraz etse parayı geri alamaz mı?

Hocam forum da 2. El bölümünü aktif olarak kullanıyorum. İndirimli oyun satışım bir hayli çok oldu, forumda satış yaptığım da hiç bir sorun yaşamadım, yaşamamak ve yaşamamanızı dilerim. Oyun en az zarar ile satış yöntemidir. Öğe alıp satmak isterseniz 1 hafta takas kısıtlamasından sonra ilanınızı o şekilde de açabilirsiniz. İndirimli oyunlara forum da rağbet çok olduğunu gördüm fakat oyun içi eşya derseniz çok rağbet görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı