Steam bakiyesini nasıl satabilirim?

Hocam şimdi bu parayı %20 veya %25 ile Technopat'ta yani "https://www.technopat.net/sosyal/bolum/ikinci-el-alim-satim-ilanlari.89/"
Şu bölümden satabilirsin. 500 mesaja ulaşman gerekiyor satabilmen için. Sırf 500 mesaj olsun diye boş boş yorumlar atma banlarlar haberin olsun.
Ek olarak anlatmam gereken şeyler var "Steam ınventory helper" adlı Google uzantısını eklersen Steam hesap hesap ayrıntıları sekmesinde senin ne kadar oyun aldığını ve ne kadar gift atma hakkın olduğunu gösteriyor. Steam'de direk olarak bakiyeni hediye atamıyorsun belirli bir sınırlaması var, oyunlara harcadığın para kadar hediye gönderebiliyorsun.
Eğer ben bu işlerle uğraşamam direkt nakti satacağım diyorsan tek çare CS:GO veya Rust skin alıp ByNoGame itemsatış itemci gibi sitelerde nakte çevirmek. Ki ben bu yolu önermiyorum çünkü paran gerçekten çok fazla azalıyor 500 liran varsa eline 250-300 lira falan geçiyor. Bunlar dışında Steam naktini gerçek paraya çevirmen maalesef imkansız. Bana soracak olursan bu bakiyeyi nakite çevirmeyle uğraşma bırak kalsın ileride ihtiyacın olur harcarsın oyun alırsın skin alırsın vb. en ince ayrıntısına kadar anlattım iyi forumlar.

Ben Black Desert almayı düşünüyorum, ama param yok. Aylığı ayın 5'inde alacağım, eğer ayın 5 ine kadar eritemezsen paranı özelden mesaj atarım, kabul edersen.
O oyun 2-3 defa ücretsiz oldu ve indirimde(indirim yarın) 2 TL oluyor. Arkadaşın bu para için uğraşacağını sanmam eft parası bile daha fazla bu paradan.

Hocam şimdi bu parayı %20 veya %25 ile Technopat'ta yani "https://www.technopat.net/sosyal/bolum/ikinci-el-alim-satim-ilanlari.89/"
Şu bölümden satabilirsin. 500 mesaja ulaşman gerekiyor satabilmen için. Sırf 500 mesaj olsun diye boş boş yorumlar atma banlarlar haberin olsun.
Ek olarak anlatmam gereken şeyler var "Steam ınventory helper" adlı Google uzantısını eklersen Steam hesap hesap ayrıntıları sekmesinde senin ne kadar oyun aldığını ve ne kadar gift atma hakkın olduğunu gösteriyor. Steam'de direk olarak bakiyeni hediye atamıyorsun belirli bir sınırlaması var, oyunlara harcadığın para kadar hediye gönderebiliyorsun.
Eğer ben bu işlerle uğraşamam direkt nakti satacağım diyorsan tek çare CS:GO veya Rust skin alıp ByNoGame itemsatış itemci gibi sitelerde nakte çevirmek. Ki ben bu yolu önermiyorum çünkü paran gerçekten çok fazla azalıyor 500 liran varsa eline 250-300 lira falan geçiyor. Bunlar dışında Steam naktini gerçek paraya çevirmen maalesef imkansız. Bana soracak olursan bu bakiyeyi nakite çevirmeyle uğraşma bırak kalsın ileride ihtiyacın olur harcarsın oyun alırsın skin alırsın vb. en ince ayrıntısına kadar anlattım iyi forumlar.
Çok teşekkür ederim.

Hocam 400 TL harcamışım toplam ama ne kadar hediye atabildiğim gözükmüyor.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

Hocam 400 TL harcamışım toplam ama ne kadar hediye atabildiğim gözükmüyor.

rdr.jpg

En yukarıdaki mağaza harcaması.
Altındaki market yani pazar harcaması.
Altındaki gift hediye harcaması yani.
1337 TL mağaza harcaması yapmışım.
912 TL hediye göndermişim.
1337-912 = 425 TL hediye gönderme hakkım var.
Ancak benim hediye gönderme hakkım bitti çünkü o 400 TL bana bedava düşen kasa harcaması olduğu için sayılmıyor. Neden diye sorma bende bilmiyorum Steam öyle diyor.
Ayrıca o uzantı ile Steam'den skinlerini ve kartlarını hızlıca satabilirsin 1 kuruş altına kuruyor otomatik ve hızlı. Pazara geldiğinde pazara kurduğun skinden daha ucuza kurulmuşsa kırmızı olarak belirtiyor. Kullanışlı bir uygulama.

Eki Görüntüle 1248367

En yukarıdaki mağaza harcaması.
Altındaki market yani pazar harcaması.
Altındaki gift hediye harcaması yani.
1337 TL mağaza harcaması yapmışım.
912 TL hediye göndermişim.
1337-912 = 425 TL hediye gönderme hakkım var.
Ancak benim hediye gönderme hakkım bitti çünkü o 400 TL bana bedava düşen kasa harcaması olduğu için sayılmıyor. Neden diye sorma bende bilmiyorum Steam öyle diyor.
Ayrıca o uzantı ile Steam'den skinlerini ve kartlarını hızlıca satabilirsin 1 kuruş altına kuruyor otomatik ve hızlı. Pazara geldiğinde pazara kurduğun skinden daha ucuza kurulmuşsa kırmızı olarak belirtiyor. Kullanışlı bir uygulama.

Hocam o matematikle ben de 10TL'lik hak var :D kendi Steam hesabımı direkt satsam bir sıkıntı çıkar mı (güvenlik açısından) içinde CS:GO-L4D2-Marvel Avengers- yakuza 0 var .

Hocam o matematikle ben de 10TL'lik hak var :D kendi Steam hesabımı direkt satsam bir sıkıntı çıkar mı (güvenlik açısından) içinde CS:GO-L4D2-Marvel Avengers- yakuza 0 var.

Hesap satımı önerilmiyor ama itemsatıştan satılabilir. Technopat'ta satmana izin vermezler. Keşke skinleri satmak yerine direk ByNoGame'den nakite çevirseydiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı