Steam "beklenmedik bir hata meydana geldi."

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşıma RDR2 göndereceğim ancak bu problem karşıma çıkıyor sürekli. Yardım edebilecek var mı?

1669234624205.png

Arkadaşıma RDR2 göndereceğim ancak bu problem karşıma çıkıyor sürekli. Yardım edebilecek var mı?

Eki Görüntüle 1582551
Steam destek ile iletişime geçin bu hatayı aldığınıza dair. Steam sizin hesabınızı güncelleyecek. Dün benim başıma diğer hesabıma CS:GO hediye ederken gelmişti. Steam Destek'e bu sorunu dün bu saatlerde bildirim, Steam sorunu sabah olmadan halletti.

Steam destek ile iletişime geçin bu hatayı aldığınıza dair. Steam sizin hesabınızı güncelleyecek. Dün benim başıma diğer hesabıma CS:GO hediye ederken gelmişti. Steam Destek'e bu sorunu dün bu saatlerde bildirim, Steam sorunu sabah olmadan halletti.
Steam destek ile nasıl iletişime geçeceğim? Bir türlü bulamadım sadece soru cevapları kısmı çıkıyor.

Üst kısımda bulnan yardıma basın. Satın Alımlar>Steam mağazasındaki satın alma işlemini tamamlayamıyorum kısmına basıp orada başarısız olan satın alımı seçin. "Bu satın alım ile ilgili bir sorum var." kısmı var oraya basıp, ticket gönderebilirsin.
1669235146686.png

Üst kısımda bulnan yardıma basın. Satın Alımlar>Steam mağazasındaki satın alma işlemini tamamlayamıyorum kısmına basıp orada başarısız olan satın alımı seçin. "Bu satın alım ile ilgili bir sorum var." kısmı var oraya basıp, ticket gönderebilirsin.
Eki Görüntüle 1582567
Teşekkür ederim yolladım umarım sorunum çözülür.

Aynı sorun bende de var. Ticket attım ama geri dönüş alamadım. Sana döndüler mi?

Birkaç gün ardından sorun düzeldi. Steam sorununuz çözülmüş sanırım diye cevap verdiler. Sonra yine aynı hatayı almaya başladım. Steam'e cevap olarak hayır çözülmedi yazdım cevap bekliyorum.

Geri
Yukarı