Steam BoaCompra İle Havale Sonrası Doğrulama

RealOttoman

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Cadılar bayramı indirimiyle bugün mount and blade warband collect edition aldım, 23,79 TL. Bankamın boacompra seçeneği ile ödemeyi seçtim ve mail adresime şöyle bir şey geldi:

Sayın kullanıcı ----

Siparişiniz alındı ve ürününüzü teslim etmek için ödemenizin doğrulanmasını bekliyoruz. .

Eğer zaten ödemenizi yaptı iseniz; lütfen web sitemizde belirtilen teslim zamanı kadar bekleyiniz.

Sipariş numarası: ----

Market: Valve Software
Sipariş Tarihi: 30/10/2016
Sipariş Tutarı: 23.79 (Türk Lirasi)
Açıklama: Mount & Blade Full Collection

Ödeme Şekli:
Para yatırma / Banka Havalesi - ---

Teslimat Zamanı:
1 iş günü

Siparişinizi tamamlamak için, lütfen aşağıdaki hesap numarasına ödemenizi yapınız
Banka Adı: ---
Hesap Sahibi: ---
Şube Kodu: ---
Hesap Numarası: ----
IBAN: ----
Referans Kodu: ----

Dikkat: Referans Kodunun siparişinizin tamamlanmasi için ödeme yaparken açıklama alanlarına girilmesi zorunludur. Lütfen açıklama alanlarına referans kodunuz dışında başka hiçbir bilgi girmeyin! Detaylı bilgi için lütfen S.S.S. bağlantısına göz atın.

Bankamın internet sitesinden hesap numarasına ödemeyi yaptım ve açıklama alanına da referans kodunu yazdım. Şu anda oyunumun gelmesini bekliyorum ama gelmemesinden de endişeliyim. Bu benim ilk steam alışverişimdi.
Ayrıca ben havaleyi yaparken tutar kısmına emailime geldiği şekilde 23,79 tl yazdım ama havale yaparken 1,08 tl işlem ücreti alındı. Şimdi bu para boacompra ya 22,71 tl olarak mı gidecek, yoksa banka işlem ücretini ayrı olarak mı alacak? Yani para boacompraya tam olarak ulaştı mı?

Sorularım bu kadar, şimdiden teşekkür ederim...

Oyunum bugün kütüphaneme geldi sorunsuzca. Steamden boacompra ile alışveriş yapacaklara tek söyleyeceğim şey, havale yaparken açıklama/not kısmına kesinlikle ama kesinlikle gelen e-postadaki referans kodunu girmek zorundasınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı