Steam "bu engel, january 19, 2038 tarihinde saat 06:14 am gibi kalkacaktır" uyarısı

kenan360

Decapat
Dün akşam Steam'de durduk yere hesabım kilitlendi ve şimdi profili düzenle dediğimde ise hesabımın kilidinin 2038 yılında kalkacağını söylüyor şaka gibi, ne yapmam gerekiyor? Lütfen bana yardım edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-09-16-17-22-523_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 290
  • Screenshot_2021-12-09-16-20-28-376_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 308
Hile programı gibi bir şey kullandınız mı?

Zaten arkadaş sadece topluluk banı yemiş anladığım kadarıyla. Aslında tam bir kilitlenme yok muhtemelen oyunlarına girmeye devam edebiliyordur diye düşünüyorum.

Edit: Daha önce hiç topluluk banı diye bir şey görmedim tahmin yürütüyorum.

Kuvvetle muhtemeldir ki hesabın ilk sahibi siz değilsiniz. Eğer öyleyse yapacak bir şey yok. Sözleşme böyle.

2038 demek sınırsız ban gibi bir şey zaten. 2 çocuğun olur o zamana kadar. Kendinden eminsen desteğe başvur. Nedenini araştır. Şuan Steam'in hangi özelliklerini kullanabiliyorsun?

Son zamanlarda ne yaptınız? Kurallara aykırı olabilecek birşey yaptınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…