Çözüldü Steam CD Key ile Steam Puanı Kazanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BedirhanEzder

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba, bugün aklıma takılan bir soruyu dile getirmek istedim.
Steam'da bulanan bazı yeni sayılabilecek veya yeni oyunlar bildiğimiz gibi pahalı fiyatlandırma ile satılıyor maalesef.
Bu oyunları daha ucuza satan birkaç site buldum ve oradan almak istiyorum. Aklıma takılan soru ise şu şekilde: Steam dükkanında satılan hareketli profil çerçevesi gibi eşyaları almak için Steam'da satın alım yapmak gerekiyor. 1TL = 13 Puan

Özetle CD KEY alırsam Steam Puanı kazanabilir miyim?

Çözüm
3 farklı mesaj 3 farklı bilgi. Biraz araştırma sonucu CD key ile puan kazanılmadığını, Steam içi alışveriş yapmam gerektiğini, CD key kullandığımda ücretsiz alındığını öğrendim. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Hayır. Hediye olarak algılandığı için alamıyorsunuz diye biliyorum.

Merhaba, bugün aklıma takılan bir soruyu dile getirmek istedim.
Steam'da bulanan bazı yeni sayılabilecek veya yeni oyunlar bildiğimiz gibi pahalı fiyatlandırma ile satılıyor maalesef.
Bu oyunları daha ucuza satan birkaç site buldum ve oradan almak istiyorum. Aklıma takılan soru ise şu şekilde: Steam dükkanında satılan hareketli profil çerçevesi gibi eşyaları almak için Steam'da satın alım yapmak gerekiyor. 1TL = 13 Puan

Özetle CD KEY alırsam Steam Puanı kazanabilir miyim?
1 TL : 6 Puan olması lazım.

1647268437506.png

3 farklı mesaj 3 farklı bilgi. Biraz araştırma sonucu CD key ile puan kazanılmadığını, Steam içi alışveriş yapmam gerektiğini, CD key kullandığımda ücretsiz alındığını öğrendim. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı