Steam çizim vitrininde kendime ait olmayan GIF sorun yaratır mı?

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Steam'de vitrinimi sevdiğim dizi ve filmlerin GIF'leri ile oluşturmak istiyorum ve tabii bu GIF'leri internetten buluyorum. GIF'leri ekran görüntüsü kısmına yüklenmediğinden çizimler kısmına yüklüyorum fakat orada çizmin bana olduğunu onayla seçeneğini seçmem isteniyor ama bana ait bir çizim değil. Sorun yaratır mı? Yoksa bunu eklemenin başka bir yolu mu var?

Son düzenleme:
Hayır sıkıntı olmaz. Fakat cinsel içerik vs. hassas mevzulardan ban yiyebilirsin. O işarete tıklaman bir sorunda teşkil etmez. Benim arkadaşım Lucifer falan koymuştu sıkıntı çıkmadı için rahat olsun.

Hayır sıkıntı olmaz. Fakat cinsel içerik vs. hassas mevzulardan ban yiyebilirsin. O işarete tıklaman bir sorunda teşkil etmez. Benim arkadaşım lucifer falan koymuştu sıkıntı çıkmadı için rahat olsun.

Yok hocam hassas içerik vs. yok Prison Break GIF'i falan var.

Steam'de vitrinimi sevdiğim dizi ve filmlerin GIF'leri ile oluşturmak istiyorum ve tabii bu GIF'leri internetten buluyorum. GIF'leri ekran görüntüsü kısmına yüklenmediğinden çizimler kısmına yüklüyorum fakat orada çizmin bana olduğunu onayla seçeneğini seçmem isteniyor ama bana ait bir çizim değil. Sorun yaratır mı? Yoksa bunu eklemenin başka bir yolu mu var?
Ben kullaniyorum bugune kadar hicbirsey yasanmadi. Steam basta telif hakki falan diyor ama baska bir steam hesabindan almadiysan sorun yok.

Geri
Yukarı