Steam Cloud kayıtları nerede depolanır?

İsmail Aras

Hectopat
Yer
Distopya
Merhaba. Bugün bilgisayarıma format attıracağım. Steam'de oynadığım 5 tane oyun var. Steam Cloud zaten başından beri açıktı fakat Steam Cloud'a kaydedilen save'lerin nerede olduğunu bilmiyorum. Biliyorsanız nerede olduklarını yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün bilgisayarıma format attıracağım. Steam'de oynadığım 5 tane oyun var. Steam Cloud zaten başından beri açıktı fakat Steam Cloud'a kaydedilen save'lerin nerede olduğunu bilmiyorum. Biliyorsanız nerede olduklarını yazabilir misiniz?
Adı üstünde "cloud" yani bulutta kayıtlı. Steam sunucularında bulunur oyun kayıtlarınız. Oyunu silip tekrar yüklediğinizde save'leriniz geri gelir otomatik olarak. Formattan önce bir kez daha kontrol edin save'lerinizi.

Adı üstünde "Cloud" yani bulutta kayıtlı. Steam sunucularında bulunur oyun kayıtlarınız. Oyunu silip tekrar yüklediğinizde Save'leriniz geri gelir otomatik olarak. Formattan önce bir kez daha kontrol edin Save'lerinizi.

Savelerime nereden bakabilirim? Bazılarını my Games'de buldum bağazılarını bulanmadım.

Geri
Yukarı