Steam Çöktü!

Arkadaşlar resimde de olduğu gibi sakın hesap bilgilerinizi login etmeyiniz. Hesap bilgileriniz çalınabilir.
Oyun satın almayınız ve pazardan eşya satın alıp veya satmayınız...

1933486_899716670083695_8125179450903447377_o.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorumu yanıtlasaydınız çok güzel olucaktı. Steam Guard ile kullanıyordum ben. Benimki de kullanılmış mıdır?
Hocam dedigim gibi hesap calinmasi gibi bir durum yok. Baskalarinin hesaplarini gorebiliyordunuz ancak islem yapamiyordunuz. Yani kullanma imkanlari yoktu :) Bir sey olmamistir o yuzden :)

Tam da herkes oyun almaya kalkışmışken bu kötü olmuş bee...

Bu arada, an itibariyle Technopat Sosyal'e de saldırılar oluyor hislerini taşıyorum. Hackler (Hırsızlar) ne istiyor bilmiyorum ki.

Steam serverlerinde şu anlık ciddi bir problem göremiyorum. Dün akşam benim hesabım da Afrika dillerinden biri olmuştu. Şimdi kendi kendine düzelmiş. Fakat sayfalar çok geç geliyor hala. Ek olarak 24 mbps hızı olan internetim ile steam'de download hızım maksimum 155 kbps.

Steam serverlerinde şu anlık ciddi bir problem göremiyorum. Dün akşam benim hesabım da Afrika dillerinden biri olmuştu. Şimdi kendi kendine düzelmiş. Fakat sayfalar çok geç geliyor hala. Ek olarak 24 mbps hızı olan internetim ile steam'de download hızım maksimum 155 kbps.
Bence hala bir şüphe var içlerinde. Buyüzden bilerek hızı kısıtladılar ki hack vs olursa tespit edelim diye - Benim teorimdir bilemem. Bir de açıktan yakalamak isteyen Hackerlar yapabilir dedim bu olay hackerların demedim- hızı kısıtlıyorlar. Hackler hızlı yapılan işler çünkü.

Bunu genellemeye gerek yok. Amerika'da, Japonya'da 13 yaşındaki çocuklar nükleer santral yapıyor, bizim buradakiler iki üç şey araştırmaktan aciz. Bir de her şeye fikir beyan etmezler mi? Hepsi hacker, hepsi programcı, hepsi profesyonel Youtuber, hepsi Minecraft "prosu (!)". Daha da diyecek bir şey bulamıyorum.

Madem ordakiler çocuklar yapıyor siz de eğitim sistemini değiştirseydiniz de biz de nükleer santral yapsaydık! Ben internette bolca araştırma yaptım ama hiçbirinde Steam Guard ile ilgili bir yazı olmadığı için burdaki hocalarıma soru sordum. Herşeye fikir beyan edebilirim sonuçta Allah bana bir zeka vermiş. Ordakiler hiç mi konuşmuyor. Hackerlar yapabilirler dedim sonuçta olayda bir güvenlik açığı var. Programcı olmak isterim ama üniversitede görüceğim için gerek yok derslerime çalışıyorum. Youtuber olmak hiç istemedim, istemem de. Hatta arkadaşlarıma bile kanal açtırtmıyordum kavga çıkmaya başlayınca bıraktım. Minecraft'tan da nefret ederim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı