Steam Counter-Strike Server Nasıl Açılıyor?

Alfirk

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, dün Steam'den Counter-Strike aldım. Bu eskiden CS 1.6 dediğimiz. Eski ama efsane olan oyunu. Arkadaştada vardı onla bir kaç el atalım dedik, ben New Gameden server açtım Shift+Tab yaparak davet gönderdim ama gelmedi. O açtı bana gönderdi yine olmadı. Artık başkalarının serverına girip oynadık.

CS:GO'da var ve onda çok basit bir şekilde server açıp davet edip beraber oynayabiliyorduk. Bunda nasıl yapılıyor lütfen yardımcı olur musunuz? Çünkü ben bu oyunu CS:GO'dan daha çok sevdim CS:GO'dan daha keyifliydi gerçekten, kral ve efsane bir oyun. CS:GO'da güzel ama bu ayrı güzel. Şimdi nasıl server açılıyor yardım eder misiniz? Arkadaşla oynamak veya başkalarının katılması için?

Oyunun klasörünün içinde HLDS diye uygulama varmış oradan mı yapılıyor acaba? Yoksa uğraşmam mı gerek internetten farklı bir şeyler indirerek? Modem Port açarak vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyna'ya basin. Sonra Arkadaslarla Oyna'yi seciniz. Sag taraftan arkadasinizin ustune sag tiklayip davet gonderiniz. Arkadasiniz geldiginde maci baslat diyiniz. Basit eglenceye tiklayip devam ediniz. Sonra konsola girip "bot_kick" komutunu yazmanizi oneririm eger bot istemiyorsaniz.

Oyna'ya basin. Sonra Arkadaslarla Oyna'yi seciniz. Sag taraftan arkadasinizin ustune sag tiklayip davet gonderiniz. Arkadasiniz geldiginde maci baslat diyiniz. Basit eglenceye tiklayip devam ediniz. Sonra konsola girip "bot_kick" komutunu yazmanizi oneririm eger bot istemiyorsaniz.
Hocam bu dediğin büyük ihtimal CS : GO için konuşmuşsun. Onu yapabiliyorum çok kolay benim dediğim Counter-Strike CS1.6 dediğimiz Steam'deki.

Hocam bu dediğin büyük ihtimal CS : GO için konuşmuşsun. Onu yapabiliyorum çok kolay benim dediğim Counter-Strike CS1.6 dediğimiz Steam'deki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı