Steam Deck için 512 GB Micro SD kart önerisi

• Konuyu başlatan Hesef
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 227

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Selam Steam Deck'im için 512 GB Micro SD kart bakıyorum. Bütçem 1100TL, şimdiden teşekkürler.

Selam Steam Deck'im için 512 GB Micro SD kart bakıyorum. Bütçem 1100TL, şimdiden teşekkürler.

hocam o fiyatlara ne var bilmiyorum ama şunu söyleyeyim sd kartlarda v değeri vardır v30 v60 bunlar sd card hız değerlerini ifade eder eğer uygun fiyatlı diye gidip v6 card alırsanız oyunların açılması 1 ömür sürebilir. ona dikkat et başka da bir şey yok birde makale bırakayım sana Kullanımınıza Göre Doğru Hafıza Kartını Seçme - Kingston Technology

aynı kartın 128gb olanı var bende 2 yıldır kullanıyorum memnunum 4k 30fps için iş görüyor videoda 4k 60fps'de çok kısıtlıyor ama devamlı kayıt alamıyorsun. video işi yapınca daha çok bu yönde şeyler söyleyebiliyorum .d oyun konusunda performansını bilemem

@PoLyNa @Elegant Lotus Bunlar arasındaki farkı söyleyebilir misiniz :) Şu anlık 256gb almaya karar verdim.
SD kart karşılaştırma Samsungun yazma hızı düşük geldi 30mb/s civarında yazıyor internet hızıma yetişmemesi büyük problem olur :)
Burayı incelemeni şiddetle tavsiye ederim. V90 ya da V60 al bence.

Bütçene göre bunu ayarlayabilirsin.

Bu samsungu aldım teşekkürler, umarım üzmez diğer modellere göre daha ucuzdu ama 256gb ı 550 iken 512 sinin 1100 olması biraz garibime gitti

Yeni konular

Geri
Yukarı