Steam Deck kabin bagajına alınıyor mu?

• Konuyu başlatan Kéd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 271

Kéd

Kilopat
Daha fazla  
Steam Deck kabin bagajına koyabiliyor muyuz? Koyabiliyorsak kontrol esnasında laptop gibi ayrı kutuya koyup mu taramadan geçmekte yoksa çanta içinde de geçirebiliyor muyuz?

Steam Deck kabin bagajına koyabiliyor muyuz? Koyabiliyorsak kontrol esnasında laptop gibi ayrı kutuya koyup mu taramadan geçmekte yoksa çanta içinde de geçirebiliyor muyuz?

Ben el bagajımda Nintendo Switch tasimistim X-rayde falan sorun çıkmamıştı muhtemelen laptop gibi mantığı vardır.

Ben el bagajımda Nintendo Switch tasimistim X-rayde falan sorun çıkmamıştı muhtemelen laptop gibi mantığı vardır.

Peki X-rayde geçerken laptop gibi ayrı bir kutuya koyup mu geçirmişlerdi yoksa çanta içinde olduğu zamanda kabul ediyorlar mı?

Peki X-rayde geçerken laptop gibi ayrı bir kutuya koyup mu geçirmişlerdi yoksa çanta içinde olduğu zamanda kabul ediyorlar mı?

Normal sepete telefonumla aynı koydum.

Çantanın içinde olsa bir şey olmaz muhtemelen ben Nintendo Switch için özel çanta almıştım onunla götürmüştüm hatta uçakta oynamıştım.

Muhtemelen cihazı kutusundan çıkartıp geçirmenizi isteyeceklerdir. Playstation 4'ü götürdüğümde ayrı kutuya koymamı istemişlerdi. EfeOzcann'ın dediği gibi laptop mantığı vardır.

Geri
Yukarı