Steam destek ne kadar sürede dönüş yapıyor?

Murat Caner

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda Steam hesabım çalındı. Steam desteğe yazdım. Tahminen ne zaman dönüş yaparlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yakın zamanda Steam hesabım çalındı. Steam desteğe yazdım. Tahminen ne zaman dönüş yaparlar?
Ben oyunlarımı iade ettiğimde en geç 3-4 günde dönmüşlerdi, büyük ihtimalle tahminen 2-3 güne dönüş yaparlar. Yani şöyle diyeyim 1-1 buçuk haftayı bulmaz.

Bana hep 24 saat içerisinde dönüş yaptılar. Hesabım çalındığında ise yarım saatten kısa bir süre içerisinde geri vermişlerdi.

Şu ana kadar birçok oyun iadesi yaptım. Çoğu da birkaç saat içinde iade edildi.

Nerdeyse 24 saat oldu ve geri dönüş yok. İnşallah hesabım gitmez

Genelde 4-5 saat arasında dönüş yapıyorlar.

Değişiyor. En fazla 2 gün içinde geri dönerler. Türk moderatörlerinin hızına bağlı.
Oyun iadesini yapay zeka yapıyor. Destek mesaj atınca e-postana mail atıyor. Sende Steam'e girip ne yazdıklarına bakıyorsun. Benim son destekle konuştuğumda her mesaj arasında 1 saat aralık vardı.
Kısacası hızlarına bağlı.
Merak etme 1 hafta sonra dönüş yapsalar bile(1 hafta hayatta sürmez) hesabının kritik bilgilerini biliyorsan( Kart Türü, kartın üzerindeki tam isim , fatura Adresi ve kartın son dört hanesi) hesabını geri alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…