Steam Steam Diamond ya da Random key alınır mı?

II. Wilhelm

Hectopat
Makaleler
2
Steam'den yaptığım alışverişler genellikle direkt satın alma yoluyla gerçekleştiği için key ile satın alma olayına uzak sayılırım. İster arkadaşlarımın aldığı keyler, ister YouTube'daki key alma/açma videoları olsun; Key'lerden çok kaliteli oyunların çıkabildiğini görebiliyoruz.

Elbette, güzel bir şey çıkma ihtimali düşük. Hatta buradaki bazı arkadaşlar direkt yok diyordu; doğrudur, bilmiyorum. Sizce ucuz miktardan biraz alıp açmaya değer mi keyler? Key alinacaksa bile sizce random key mi alınmalı yoksa diamond key gibi daha pahalı fiyatlandırılan keyler mi? Ve eğer size key almak saçma geliyorsa alan insanlar neden alıyor? Anlaşmalı bir durum mu var ortada (rol yapma gibi) yoksa tesadüf mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den yaptığım alışverişler genellikle direkt satın alma yoluyla gerçekleştiği için key ile satın alma olayına uzak sayılırım. İster arkadaşlarımın aldığı keyler, ister YouTube'daki key alma/açma videoları olsun; Key'lerden çok kaliteli oyunların çıkabildiğini görebiliyoruz.

Elbette, güzel bir şey çıkma ihtimali düşük. Hatta buradaki bazı arkadaşlar direkt yok diyordu; doğrudur, bilmiyorum. Sizce ucuz miktardan biraz alıp açmaya değer mi keyler? Key alinacaksa bile sizce random key mi alınmalı yoksa diamond key gibi daha pahalı fiyatlandırılan keyler mi? Ve eğer size key almak saçma geliyorsa alan insanlar neden alıyor? Anlaşmalı bir durum mu var ortada (rol yapma gibi) yoksa tesadüf mü?
Değmez birçok kez dia gold random silver key kullanan biri olarak steam kullanıcılarının %0,00001 inin bile duymadığı oyunlar veriyor o iyi oyunlar veriyor mevzusunun hepsi yalan

Yabancı sitelerden tüm keyleri çok ucuz miktarlara alıp satıyorlar. Fiyatı normalde 150 TL olan ama indirimlerde 1 TL'ye düşen sizde 150 TL'lik oyun çıktı diye sevinin diye yapılmış olan dandik oyunlar çıkan keylerden almak istiyorsanız buyurun alın.
Belki 300 500 TL'lik key alırsanız satıcı araya kendisi 50 60 TL'lik iyi bir oyun keyi sıkıştırır sizde iyi oyun çıkıyor umuduyla daha fazla para harcayıp zarar edersiniz.

Bir ara almıştım. Roblox grafikli yarış oyunu vermişti 10 ₺ ye.
Barro serisidir muhtemelen. :d

Random key almayın, dolandırılırsınız. O videoların %99'u sahte. Aldığınız keyden gelecek oyunlar yapımcısı dahil 5 kişinin sahip olduğu okul projeleri bile çıkabiliyor. Sizin gibi video izleyip gaza gelenlerden para kazanıyorlar.
Tavsiyeniz için teşekkürler. Ne demek istediğinizi anladım ama bu konuda tam manasıyla gaza gelmedim -> düşündüğüm şey şuydu: "Bu kadar çok yapan ve tutturan insan varsa bi denesem mi?" Cs kasa açma videolarına benziyordu çünkü ama bu sefer konsept farklıydı (onu da merak etmeme rağmen hiç kasa açmadım).

Son düzenleme:
Barro serisidir muhtemelen. :d

Tavsiyeniz için teşekkürler. Ne demek istediğinizi anladım ama bu konuda tam manasıyla gaza gelmedim -> düşündüğüm şey şuydu: "Bu kadar çok yapan ve tutturan insan varsa bi denesem mi?" Cs kasa açma videolarına benziyordu çünkü ama bu sefer konsept farklıydı (onu da merak etmeme rağmen hiç kasa açmadım).
Bu kadar çok yapan ve tutturan insan %01 falandır o da random keylerin arasına yanlışlıkla adam akıllı bir oyun falan girmiştir. CS:GO Kasa açma videolarında (Oyun içinden değil sitelerden çekilen videolar.) siteye 1000TL yatırıyor video sonunda 700TL bıçak çıkartınca havalara uçuyor falan onlar çoğunlukla sahte (Gidip doğrudan bıçağı alsa 200TL parası da cebine kalacak ama o kazanma hissi onu bile unutturuyor.).
Mesela 1000TL yatırıp işin sonunda 500TL değerinde bir oyun alırsanız mutlu olursunuz ama doğrudan 500TL verip o oyunu alsanız çer çöp oyunlara giden diğer 500TL de cebinizde kalırdı.
İsterseniz bir random key alın ve deneyin, gelen oyunları görünce dediğimi daha iyi anlarsınız. Ama tekrar uyarayım, bunlar hep sahte.

Geri
Yukarı