Çözüldü Steam dili Rusça oldu ve değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

neymar0766

Kilopat
Daha fazla  
Steam birkaç gün önce kendi kendine Rusça oldu. Ayarlardan Türkçe'ye çeviremiyorum, olmuyor. İngilizce bile olmuyor. Sunucudandır diye bekledim ama hala düzelmedi.
Nasıl Türkçe'ye çevirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'i farkli bir konuma almayı denediniz mi? Yeniden yükleme ile de çözülüyor. Bende olmuştu İngilizce oluyordu konunu değistirdiğimde sorun çözüldü.

Steam'ı program files (X86)'dan program Files'e sonra da masaüstü'ne taşıdım, olmadı. Kaldırıp tekrar yükledim oldu. Şu an Türkçe.
Steam birkaç gün önce kendi kendine Rusça oldu. Ayarlardan Türkçe'ye çeviremiyorum, olmuyor. İngilizce bile olmuyor. Sunucudandır diye bekledim ama hala düzelmedi.
Nasıl Türkçe'ye çevirebilirim?
Steami farkli bir konuma almayı denediniz mi? Yeniden yükleme ile de çözülüyor. Bende olmuştu ingilizce oluyordu konunu değistirdiğimde sorun çözüldü.

Steam'i farkli bir konuma almayı denediniz mi? Yeniden yükleme ile de çözülüyor. Bende olmuştu İngilizce oluyordu konunu değistirdiğimde sorun çözüldü.

Steam'ı program files (X86)'dan program Files'e sonra da masaüstü'ne taşıdım, olmadı. Kaldırıp tekrar yükledim oldu. Şu an Türkçe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı