Steam Disk Kullanımı Düşme Problemi

Melih HD

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
CS:GO güncellemesi indiriyorum tam bir işkence. 5-10 dakikada bitmesi gereken güncelleme disk kullanımı yüzünden 30 dakika sürüyor. Sadece CS:GO'da böyle değil bütün oyunlarda böyle. Nasıl çözebilirim sorunumu?

1571477254834.png

Görev yöneticisinden diski kullanan programların ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Bu arada bildirimleriniz beni benden aldı. :D

CS:GO güncellemesi indiriyorum tam bir işkence. 5-10 dakikada bitmesi gereken güncelleme disk kullanımı yüzünden 30 dakika sürüyor. Sadece CS:GO'da böyle değil bütün oyunlarda böyle. Nasıl çözebilirim sorunumu?

Eki Görüntüle 449765
Benim eski bilgisayarda LOL'de iken CS:GO indiriyordu ve aşırı FPS drop oluşuyordu oyunda. Tabii o anda disk kullanımı %100 gösteriyordu. Yani indirme yaparken diğer tüm programları kapatmayı deneyebilirsin.

Çözümü Buldum Yardimci olacaksa eger Görev yoneticisinden disk kullanimi 100% ise сözümü şu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı