Steam DLC İndirmeme Sorunu

Ryuzuka

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den The Elder Scrolls V Skyrim Legendery Edition aldım fakat indirmeye kalktığımda sadece 6GB indirme yapıyor. Yani DLC'ler indirilmiyor. Bu arada indirilecek içeriklerde DLC'ler işaretli. Daha yeni indiriyorum yani oyun henüz inmiş değil. Acaba oyun indikten sonra mı ek paketleri indirecek yoksa bir problem mi mevcut?

Steam'den The Elder Scrolls V Skyrim Legendery Edition aldım fakat indirmeye kalktığımda sadece 6GB indirme yapıyor. Yani DLC'ler indirilmiyor. Bu arada indirilecek içeriklerde DLC'ler işaretli. Daha yeni indiriyorum yani oyun henüz inmiş değil. Acaba oyun indikten sonra mı ek paketleri indirecek yoksa bir problem mi mevcut?
Legendary Edition zaten oyunun aynısının iyi gözükeni. Sende Skyrim inmişse, steam ek paketleri indiriyor olabilir sadece.

Özür dilerim. :D Ben kendi Steam'imden baktım karıştırmış olmalıyım. Önce Skyrim sonra DLC'ler inecektir o zaman. 6'dan sonra inmezse DLC'ler tekrar bakarız.

Teşekkür ediyorum. Oyun indi bakalım DLC'ler inecek mi?

Oyun indi fakat dosya boyutuna baktığımda sadece 8GB gösteriyor. 6GB indirme yaptı nasıl 8GB anlamış değilim. İndirilebilir içeriklere baktığımda da ek paketler yüklü gözüküyor fakat Steam indirme yapmıyor. İyice kafam karıştı benim.

Arkadaşlar sorun çözüldü. Oyunun korsan hali tüm DLC'ler ile 16GB. Bende almadan önce korsan oynuyordum yalan söylemeyeyim. Ama orijinal hali tüm DLC'ler dahil sadece 8GB imiş. Şaşırdım doğrusu ama oyun içinde kontrol ettim haritalara baktım gerçektende tüm eklenti paketleri kurulu.

Arkadaşlar sorun çözüldü. Oyunun korsan hali tüm DLC'ler ile 16GB. Bende almadan önce korsan oynuyordum yalan söylemeyeyim. Ama orijinal hali tüm DLC'ler dahil sadece 8GB imiş. Şaşırdım doğrusu ama oyun içinde kontrol ettim haritalara baktım gerçektende tüm eklenti paketleri kurulu.
Bende 14GB oyun. :D Yalan yok, ben de korsan indirmiştim ilk çıktığında, orjinal aldığımda korsan oyunda kaldığım yerden devam etmiştim. :D

Bende 14GB oyun. :D Yalan yok, ben de korsan indirmiştim ilk çıktığında, orjinal aldığımda korsan oyunda kaldığım yerden devam etmiştim. :D

Seninki Special Olduğu için boyutu fazladır. Neyse neticede oyunu beğenip hakkını verdik sonuçta. Pekte korsan sayılmaz, önce oynayıp parasını sonra veriyoruz [emoji1]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı