Steam düzgün oyun bulamamak

poyrazcosgun

Centipat
Daha fazla  
Steam'de 10,75 liram var bilgisayarım Apple marka o yüzden çoğu oyun yok ve bilgisayarım 4 GB RAM'e sahip portal 2, Half-Life, poly bridge, Left 4 Dead 2 gibi 2-3 liralık oyun önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bana da oyun lazım 40 liram var ve bilgisayarımda RX570 ve i39100F 8 GB 2666MHz RAM var bana da yardımcı olabilir misiniz hazır post acılmısken Bu arada oyun önerim Garry's Mod
18 lira olsa bile gidip indirimdeyken 4 liraya alabilirsiniz

Arkadaşlar banada oyun lazım 40 liram var ve bilgisayarımda rx570 ve i39100f 8gb 2666mhz ram var banada yardımcı olabilirmisiniz hazır post acılmısken
Kendi konunuzu açarsanız neden olmasın? Farklı konular altında bu şekilde yardım istemek yasak diye biliyorum ben.

Arkadaşlar bana da oyun lazım 40 liram var ve bilgisayarımda RX570 ve i39100F 8 GB 2666MHz RAM var bana da yardımcı olabilir misiniz hazır post acılmısken

40 liraya bir de PC Windows iken milyar tane oyun alabilirsin.
ETS 2
Fall Guys
The Forest
Payday 2
Phasmophobia
House Flipper
GTA oyunları
Portal 2
Falan falan bir sürü oyun var bunlar aklıma gelenler

Kendi konunuzu açarsanız neden olmasın? Farklı konular altında bu şekilde yardım istemek yasak diye biliyorum ben.
daha yeni olduğum için bilmiyordum yeni konuyu açmak için koydum mod onayı bekliyor teşşekürler.
40 liraya bir de PC Windows iken milyar tane oyun alabilirsin.
ETS 2
Fall Guys
The Forest
Payday 2
Phasmophobia
House Flipper
GTA oyunları
Portal 2
Falan falan bir sürü oyun var bunlar aklıma gelenler
Tamam ama bunlar hep benim oynayıp bitirdiğim veya çok para kastığım oyunlar ve bu oyunlardan artık zevk almıyorum steam kütüphanemdede var bu oyunlar House Flipper hariç onu abimin steam hesabından oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı