Steam Dying Light 2 Açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

torres999

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
1050 Ti
Herkese merhabalar. Steam'den aldığım Dying Light 2'yi ne yaptıysam bir türlü açamadım ya. Yardımcı olacak biri yok mu lütfen. Oyunu 3 kere baştan indirdim açılmadı, oyun dosyalarını doğrulattım kaç kere yine açılmadı, çevrimdışı modda denedim açılmadı. Steam'den "Oyna" seçeneğine tıklıyorum 3,5 saniye bekledikten sonra tekrar oyna seçeneği oluyor ve açılmıyor oyun. Yardımcı olacak birileri varsa çok iyi olur.

Herkese merhabalar. Steam'den aldığım Dying Light 2'yi ne yaptıysam bir türlü açamadım ya. Yardımcı olacak biri yok mu lütfen. Oyunu 3 kere baştan indirdim açılmadı, oyun dosyalarını doğrulattım kaç kere yine açılmadı, çevrimdışı modda denedim açılmadı. Steam'den "oyna" seçeneğine tıklıyorum 3,5 saniye bekledikten sonra tekrar oyna seçeneği oluyor ve açılmıyor oyun. Yardımcı olacak birileri varsa çok iyi olur.

İşlemciniz nedir?

Herkese merhabalar. Steam'den aldığım Dying Light 2'yi ne yaptıysam bir türlü açamadım ya. Yardımcı olacak biri yok mu lütfen. Oyunu 3 kere baştan indirdim açılmadı, oyun dosyalarını doğrulattım kaç kere yine açılmadı, çevrimdışı modda denedim açılmadı. Steam'den "Oyna" seçeneğine tıklıyorum 3,5 saniye bekledikten sonra tekrar oyna seçeneği oluyor ve açılmıyor oyun. Yardımcı olacak birileri varsa çok iyi olur.
İşlemciniz nedir
İşlemcim İntel Pentium G4600 hocam. İşlemci ile alakalı bir sorun olacağını sanmıyorum her türlü oyunu sorunsuz açıyorum çünkü bu PC'de.
İşlemcim İntel Pentium G4600 hocam. İşlemci ile alakalı bir sorun olacağını sanmıyorum her türlü oyunu sorunsuz açıyorum çünkü bu PC'de.
İşlemcinin avx desteği ile alakalı çalışmayacağı gibi bir söylenti deniyor hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı